U12 Kızlarda 9 takım A ve B Grublarinda tek devreli lig usulüne göre müsabakalarını oynayacak. Gruplarında ilk iki sırayı elde eden takımlar Yarı Finale yükselecek. Erkeklerde 4 takım tek Grub ta tek devreli lig usulüne göre müsabakalarını oynayacak. Yarı Final eşleşmeleri 1-4 , 2-3 şekilnde olacak.
Plaj Voleybol Ligi Programı Belli Oldu..!
2022 U12 Kızlar ve U13 Erkekler Plaj Voleybolu Ligi Müsabaka Programı belli Oldu.
14 Haziran 2022 Salı 20:04
Bu haber kez okundu.
![Plaj Voleybol Ligi Programı Belli Oldu..!](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2022/06/plaj_voleybol_ligi_programi_belli_oldu_h43271_ca6ed.jpg)