Açıklama şu şekilde;
Bugün teknik ekibimiz ve yönetim kurulu bir araya geldi. Bazı spor yazarlarının yaptığı dedikodular yerine, gerçeği yansıtan fotoğraf tüm kalbimizle 2 yıllık anlaşma yaptığımız Emre Perçinci ve ekibiyle omuz omuza sonuna kadar devam edeceğimizi bildirmek isteriz. Bir birimizi yolda bulmadığımızı ve her zaman Yenicami’miz için, birlikte ve en güçlü şekilde hareket edeceğiz.
Saygılarımızla YAK yönetim kurulu"