KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nde gerçekleşen bu yemeğe eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri katılırken, 6 Ocak 2024’te gerçekleştirilen genel kurul ile göreve başlayan Başkan Tolga Ahmet Raşit, görevi boyunca yapmış oldukları hizmetlerden dolayı Toykan Özdamar ve ekibine teşekkürlerini iletti.
Dernek Başkanı Tolga Ahmet Raşit, Toykan Özdamar’a, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un imzalayıp göndermiş olduğu Fenerbahçe formasını hediye ederken, yönetim kurulu üyelerine ise plaket takdim etti.