Çetinkaya Urcan Vangöl Akademi, Antalyaspor’un düzenleyeceği ve Avrupa’nın en büyük kulüplerinin de katılacağı uluslararası U12 Futbol turnuvasında mücadele edecek. Büyük kulüplerinin de katılacağı uluslararası futbol turnuvası, 16-20 Mayıs tarihleri arasında oynanacak.
Vangöl Akademi Antalya’da Devlerle Mücadele Edecek..!
Çetinkaya'nın minikleri Avrupa’nın en büyük kulüplerinin de katılacağı uluslararası U12 Futbol turnuvasında mücadele edecek
17 Ocak 2024 Çarşamba 01:39
Bu haber kez okundu.
![Vangöl Akademi Antalya’da Devlerle Mücadele Edecek..!](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2024/01/vangol_akademi_antalyada_devlerle_mucadele_edecek_h48604_7eb6c.jpg)