Geçen yıl büyük bir başarı göstererek BTM 1'e yükselen Tuzla kaldığı yerden devam ediyor. Siyah beyazlılar, BTM 1'de ligin ilk maçında deplasmanda Akova'yı 1-0 mağlup ederken, kulübün genç taraftarları zorlu mücadelede takımı yalnız bırakmadılar.
Tuzla Tek Yumruk Oldu..!
Tuzla Futbol Takımı, lige galibiyetle başlarken taraftarını yanında hissediyor
22 Kasım 2023 Çarşamba 23:21
Bu haber kez okundu.
![Tuzla Tek Yumruk Oldu..!](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2023/11/tuzla_tek_yumruk_oldu_h47766_e5394.jpg)