banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Omaç Başat Anısına Yarıştılar.. Icardi İbrahimi aldı ORHAN İSMAİL VE ÖZTÜRK İSMAİLOĞLU İÇİN OYNADILAR
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

SEZONUN BAŞARILILARI BU GECE TAÇLANDIRILIYOR..!
banner98

Dernek başkanı Hasan Topaloğlu ve yönetim kurulu üyelerin tarafından tüm liglerde 2022-2023 futbol sezonu sonunda başarılı olan teknik adamlar ve antrenörleri değerlendirmeye alınarak kriterlere uygun olanlar belirlenirken, başarılı antrenörlere özel gece düzenleniyor. 
Bu akşam dernek lokalinde saat 20:00 de gerçekleştirilecek olan yıl sonu başarılı antrenörler ödül törenine Devlet ve Hükümet yetkilileri, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyük Elçiliği yetkilileri, Polis Genel Müdürü Kasım Kuni, Belediye başkanları, “Futbol Ailesi” içerisinde yer alan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yetkilileri, Dernek yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) başkanı İsmail Dilber, Futbol Kulüpler Birliği yetkilileri, Kıbrıs Türk Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği yetkilileri, Futbolcular Derneği yetkilileri, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yetkilileri ile spor şefleri katılacak. 2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan teknik direktörler ve antrenörlerimiz liglere göre şöyle belirlendi.

2022-2023 Futbol sezonunda tüm liglerimizde başarılı olan ve ödül alan teknik direktörler ve antrenörlerimiz şöyle. 

OSMAN UÇANER SÜPER KUPA 
Şampiyon Mağusa Türk Gücü
Teknik Direktör Ali Oraloğlu  
Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici  
Kaleci Antrenörü Memiş Nay

OSMAN UÇANER SÜPER KUPA FİNALİST
Doğan Türk Birliği   
Teknik Direktör Turan Altay
Yardımcı Antrenör Erdinç Börekçi 
Yardımcı Antrenör Gökhan Güvensoy   
Kaleci Antrenör İbrahim Reis     

AKSA SÜPER LİG
Şampiyon Mağusa Türk Gücü  
Teknik Direktör Ali Oraloğlu  
Yardımcı Antrenör Serkan Ekşici 
Kaleci Antrenörü Memiş Nay

2.Cihangir 
Teknik Direktör Toygar Davulcu  
Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu
Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel   
Kaleci Antrenörü Özalp Sarıcaoğlu

3.Mesarya   
Antrenör Nazım Aktunç
Yardımcı Antrenör Mehmet Karagil
Yardımcı Antrenör Ahmet Ercen 
Kaleci Antrenörü İlhan Arcın 

NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI   
Şampiyon Türk Ocağı   
Teknik Direktör Şenol Canbulat
Antrenör Ertaç Taşkıran  
Kaleci Antrenörü Ahmet Çeliker 

NORTHERNLAND KIBRIS KUPASI FİNALİST
Cihangir
Teknik Direktör Toygar Davulcu  
Yardımcı Antrenör Hüseyin Kızmazoğlu
Yardımcı Antrenör Oğuz Karayel  
Kaleci Antrenör Özalp Sarıcaoğlu     

AKSA 1. LİG   
Şampiyon Miracle Karşıyaka 
Antrenör Hamis Çakır      
Yardımcı Antrenör Esin Sonay
Yardımcı Antrenör Necat Kurtarıcıoğulları
Kaleci Antrenörü Hüseyin Şerifali

2. Yeniboğaziçi
Teknik Direktör Kılıçali Kahraman     
Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ 

PLAY-OFF’TAN GELEN 
Pera Larnaka Gençler Birliği 
Teknik Direktör Ahmet Ogan 
Yardımcı Antrenör Reşat Oğuz        
Kaleci Antrenör Mustafa Özkaraman 

AKSA A2 SÜPER LİG GENÇLER  
Şampiyon Mağusa Türk Gücü    
Teknik Direktör Kamil Arifoğlu
Antrenör Kemal Okta 

2.Yonpaş Dumlupınar
Antrenör Murat Çoban
Antrenör Hüseyin Kayalılar
   
3.Doğan Türk Birliği
Antrenör Reşat Aysu
Antrenör Burcan Cantaş

AKSA A2 1.LİG GENÇLER 
Şampiyon Yeniboğaziçi
Antrenör Halil Erdoğuş
Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ

2.Pera Larnaka Gençler Birliği 
Antrenör Doğuş Civisilli 
3.Düzkaya    
Antrenör Hüseyin Yaralıoğlu 
Antrenör Necati Çoban 

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI 
Şampiyon Yeniboğaziçi
Antrenör Halil Erdoğuş 
Kaleci Antrenörü Ersoy Saydağ

AHMED SAMİ TOPCAN KUPASI FİNALİST 
Mağusa Türk Gücü   
Teknik Direktör Kamil Arifoğlu
Antrenör Kemal Okta 
   
ASBUZU U16 LİGİ 
Şampiyon Yenicami
Antrenör Sezer Yücel  
Antrenör Erkut Mantar    
Antrenör Ümit Bomboz 

ASBUZU U16 LİGİ FİNALİST
Gönyeli    
Antrenör Hasan Özkan
Antrenör Hakan Özkan    

İKTİSATBANK BÖLGELER TERFİ MÜSABAKALARI (BTM) 1.LİG 
KIRMIZI GRUP
Şampiyon Dem’s Cons. Çanakkale   
Antrenör Talat Şentürk  

BEYAZ GRUP
Şampiyon Ozanköy   
Antrenör Oğuz Aygın
Yardımcı Antrenör Erden Özerden 
 
PLAY-OFF ŞAMPİYONU
Geçitkale
Teknik Direktör Hüseyin Cantürk
Yardımcı Antrenör Eser Özdınak

KADINLAR SÜPER KUPA
Şampiyon China Bazaar Gençlik Gücü
Antrenör Mine Dayı

KADINLAR SÜPER KUPA FİNALİST
Dem’s Cons. Mağusa Spor Akademisi
Antrenör Şerif Ogan Karabıyıklı

ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI
Şampiyon China Bazaar Gençlik Gücü
Antrenör Mine Dayı

ZEHİE HELİN REESSUR KIBRIS KUPASI FİNALİST
Dem’s Cons. Mağusa Spor Akademisi
Antrenör Şerif Ogan Karabıyıklı

TURKCELL KADIN FUTBOL SÜPER LİG PLAY OFF FİNALİST 
Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı
Teknik Direktör Serhat Deniz 

Teknik Direktörler, Antrenörler ve Kaleci Antrenörü Toplam 50 Teknik Adam Ödül Alacak.

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75