Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren takımlar hazırlık maçlarına da başladı. Son 3 sezonun şampiyonu MTG, ilk hazırlık maçında Pera Gençlerbirliği ile karşılaştı. Kaplıca Emre Genç Stadı'nda oynanan karşılaşmayı sarı yeşilliler 4-1 kazandı. Mağusa Türk Gücü karşılaşmanın ilk yarısını Mustafa Salk (2), Eray Vudalı ve Emre Özsin'in golleriyle 4-0 önde tamamlarken, Pera Gençlerbirliği ise ikinci devrede Yekta Polat'ın golü ile maçın skorunu belirledi.
MTG'den gollü prova
Mağusa Türk Gücü, hazırlık maçında Pera Gençlerbirliği'ni 4-1 mağlup etti.
07 Ağustos 2022 Pazar 03:43
Bu haber kez okundu.
![MTG'den gollü prova](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2022/08/mtg-den-gollu-prova_3188c.jpg)