Stat: Mormenekşe Cemal Balses Stadyumu.
Hakemler: Fatih Bardakçıoğlu, Sertan Alkın, Rüya Sakallı
Mormenekşe: Doğuhan Ergazi, Sami B.Tünsay (46’Justice Amenyaglo) Aziz T.Duyuran, Fetin Beyitoğulları, Erdoğ Barkınay, Tugay Sezer, İrfan Özbaysal (52’Aykut Kamuz) Yasin Kurt, Ertan Bulut, Cenker Yazar, Şaban Aksoy (64’Celal Gullet)
Düzkaya: Burak Sofuoğluları, Serkan Zeytin, Uğur Balkan, Salih Zencirkıran (79’Hüseyin Ermiş) Furkan Şengül (87’Macit Arabacı) Mehmet Kuşcu, Emre Bayırlı, Ali Tüfekçi, Önder Zeyin (64’Eren Ürkmez) Erhan Ş.Kendirci, Berke Salcı
Karşılaşmanın doksan dakikası boyunca her iki ekipte bulduğu pozisyonlarda başarılı olamadı ve karşılaşma başladığı gibi 0-0 eşitlikle sona erdi.
Bu sonuçla taraflar sahadan birer puanla ayrılmak zorunda kaldılar ve Mormenekşe alt sıralarda tehlikeyi yakından hissetmeye devem etti.
Düzkaya ise orta sıralarda yer bulmaya devam etti.