Grubun iki güçlü ve iddialı ekibi açılış maçında karşılaştı. Futbolseverlerin 4 gol izlediği maç 2-2'lik eşitlikle sona erdi. Maç öncesinde her iki takım futbolcuları da merhum Hüseyin ve Emre Genç'in pankartlarıyla sahaya çıktı.
Karpaz'da Kardeşlik Kazandı..! (2-2)
BTM 2.Lig'in zorlu maçında Dipkarpaz ile Kaplıca Karadeniz 61 takımları yenişemedi.
30 Mayıs 2022 Pazartesi 09:16
Bu haber kez okundu.
![Karpaz'da Kardeşlik Kazandı..! (2-2)](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2022/05/karpaz_da_kardeslik_kazandi_2_2_h43098_fed8a.jpg)