Teknik adamlığa Yunus Emre Yılmaz’ı getiren ve geçtiğimiz gün kaleye başarılı isim Emrah Özer’i transfer eden bordo mavili ekip transferde gaza bastı. Kaplıca takımı geçtiğimiz sezonu Ünimar Maraş A takımında geçiren Mustafa ve Onur’u renklerine bağladı. Yarköy’ün iki yetenekli genç oyuncusu yeni sezonda bordo mavili formayı giyecek.
Kaplıca'dan İki Transfer..!
BTM 1. Lig ekiplerinden Kaplıca Karadeniz 61, Yarköy'den Mustafa Baydoğan ve Onur Gündoğan'ı kadrosuna kattı.
18 Ekim 2023 Çarşamba 20:45
Bu haber kez okundu.
![Kaplıca'dan İki Transfer..!](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2023/10/kaplica_dan_iki_transfer_h47024_18ccf.jpg)