Küçük Kaymaklı takımının başarılı savunmacısı Bahadır Göçben, sezonun tamamlanması ile birlikte Küçük Kaymaklı’dan ayrılma kararı aldı. Yeni sezonda futbolculuk yaşantısına başka bir forma ile devam etmek isteyen başarılı savunmacı gelen teklifleri değerlendirecek.
Yaşanan süreçte yaşanları hak etmediğini belirten tecrübeli savunma oyuncusu artık yeşil siyahlı takımda kalmanın anlamı kalmadığını ve futbol hayatına yeni sayfa açmak istediğini dile getirdi.