İlk devresi golsüz sona eren mücadeleyi kazanan taraf konuk Düzkaya oldu. Konuk takıma 3 puanı getiren golü 61. Dakikada Cem Erdem kaydetti.
Yer: Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Hakemler: İsmail Ercan, Emre Çevikdal, Yusuf Bakar
Lapta: Hakan, Necip(DK 83 Hasan), Göksel, Enes, Selçuk, Orhan, Hasan(DK 51 Aydın), Berkay, Ahmet Çağer(DK 65 Süleyman), Hüseyin Konyalıoğlu(DK 65 Enes), Ahmet Sezer.
Düzkaya: Ali Karal, Uğur, Batuhan(DK 60 Mehmet), Ali Tüfekçi, Ümit(DK 83 Soner), Salih, Emre, Uğurcan, Cem(DK 83 Önder), Furkan(DK 72 Berke), Serkan.
Gol: DK 61 Cem Erdem(Düzkaya)
Karşılaşmanın ilk devresinde her iki takımında gol çabaları sonuç vermedi ve devre 0-0 eşitlikle sona erdi. Maçın ikinci devresine etkili başlayan Düzkaya oldu ve 61.dakikada gelişen Düzkaya atağında Cem Erdem sahne aldı ve attığı golle takımını 1-0 öne geçirdi. Maçın geriye kalan dakikalarında başka gol olmadı ve Düzkaya lige 3 puanla başladı.