Stad: Dörtyol Adem Nural Stadı
Hakemler: Kerem Eran, Cenk Aras Özfuttu, Sertan Alkın
Dörtyol: Ahmet, Selkan, Murat, Ömer, Mustafa Ali, Mert, Atakan, Kerem, Süleyman, Batuhan, Üner
Mormenekşe: Doğuhan, Gökay, Abbas, Mehmet Ali, Ertan, Erdoğ, Aykut, Sami, Erhan, Ahmetcan, Rıdvan
Goller: Dk 53-61 Süleyman Bayır Dk 80-86 Mert Yücetürk ( Dörtyol) Dk 48 Erhan Çınar (Mormenekşe)
Dörtyol Adem Nural Stadı’nda oynanan Aksa Birinci Ligi 28. hafta karşılaşmasında Dörtyol ile Mormenekşe takımları karşı karşıya geldi. İlk devrede gol sesi çıkmadı. İkinci yarıya etkili başlayan Mormenekşe 48 de Erhan Çınar ile 1-0 öne geçti. Dörtyol maçta 53 de Süleyman Bayır ile eşitlik golünü buldu. 61. dakikada Dörtyol öne geçti. Süleyman Bayır kendisinin ve takımının 2. Golünü atarken Dörtyol 1-0 geriden gelerek 2-1 öne geçti. Dörtyol’u rahatlatan gol 80’de Mete’den geldi ve skor 3-1 oldu. Mert 86 da kendisinin 2 takımının 4. golünü attı ve skor 4-1 oldu.