İlk 6 haftada 5 galibiyet ve 1 beraberlikle 16 puan toplayan Miracle Değirmenlik, Cumartesi günü deplasmanda Mormenekşe ile karşılaşacak. 6.hafta sonunda en yakın rakibine 4 puan fark açan yeşil beyazlı ekip zorlu Mormenekşe deplasmanına moralli hazırlanmaya devam etti.
Özgü Bayraktar yönetiminde hedefine dolu dizgin devam eden Miracle Değirmenlik'te bugün yapılan antremanda futbolcuların keyifi ön plana çıktı.