20 Temmuz Perşembe günü öğlen saatlerinde Dipkarpaz’da kampa giren Miracle Değirmenlik takımı, dün sabah yaptığı idman sonrasında 3 günlük yurt içi kampını tamamlamış oldu. 6 idmanla Özgü Bayraktar nezaretinde Dipkarpaz kampını tamamlayan Miracle Değirmenlik, 18 Temmuz’da başladığı yeni sezon hazırlıklarına yarın kendi tesislerinde devam edecek.
Değirmenlik kampı tamamladı
23 Temmuz 2023 Pazar 20:23
Bu haber kez okundu.
![Değirmenlik kampı tamamladı](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2023/07/degirmenlik-kampi-tamamladi_19b77.jpg)