İktisatbank BTM 2.Lig 1.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
12.06.2022 18:00 |
Gaziveren Semih Türköz Stadı | Gaziveren |
- Detaylar |
Gayretköy |
(H) MUSTAFA TORUN (Y) ABDULKADİR KARADAĞ (Y) GÜLBEN KÜÇÜK |
12.06.2022 18:00 |
Doğancı Emek Stadı | Poy Rent a Car Yeşilyurt |
- Detaylar |
Zümrütköy |
(H) ARİF MALEK (Y) NURHAN KUTLUGÜN (Y) EMİR TURALI |
12.06.2022 18:00 |
Denizli Bilal İyigün Stadı | Yedidalga Aksu |
- Detaylar |
Akçay |
(H) RIDVAN ÇETİNKAYA (Y) SELİM KAYNARCA (Y) BUSE BAĞRIKARA |
İktisatbank BTM 2.Lig 2.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
12.06.2022 18:00 |
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı | Çamlıbel |
- Detaylar |
Yeşiltepe Ilgaz |
(H) İSMAİL ERCAN (Y) FERDİ GÜZEL (Y) NEHİR ATAKAN |
12.06.2022 18:00 |
Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı | Mevlevi |
- Detaylar |
Kalkanlı |
(H) OLGUN CANİK (Y) OGÜN ULAŞ (Y) AHMET ATLAR |
12.06.2022 18:00 |
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı | Yeşil Harnıp Kozanköy |
- Detaylar |
Akdeniz |
(H) YUSUF ATLAR (Y) MEHMETCAN ERLİ (Y) SERTAN ALKIN |
İktisatbank BTM 2.Lig 3.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
11.06.2022 18:00 |
Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı | Şirinevler |
- Detaylar |
Alayköy |
(H) HÜSEYİN SAÇAR (Y) YALÇIN KABACIKLI (Y) FERDİ GÜZEL |
11.06.2022 18:00 |
Güzelyurt Sentetik Sahası | Serhatköy |
- Detaylar |
Ağırdağ Boğaz |
(H) FATİH BARDAKÇIOĞLU (Y) SELİM KAYNARCA (Y) HÜLYA GÜNEY |
12.06.2022 18:00 |
Esentepe Erdal Barut Stadı | Bahçeli |
- Detaylar |
Pınarbaşı |
(H) SERDAR GÜRPINAR (Y) HALİL ATLAR (Y) HASAN BALDAN |
İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
11.06.2022 18:00 |
Balıkesir Stadı | Kırıkkale |
- Detaylar |
Pergama |
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU (Y) SERKAN ÖZDENKCİ (Y) HASAN BALDAN |
11.06.2022 18:00 |
Cihangir Stadı | Gaziköy |
- Detaylar |
Aslanköy |
(H) FERHAT TUNA (Y) ENGİN AKKAGÜN (Y) MURAT İZCİ |
İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
11.06.2022 18:00 |
Akova Eray Vudalı Stadı | Pile |
- Detaylar |
Yenişehir |
(H) İBRAHİM KATMER (Y) ALİ YÖRÜK (Y) BARAN MARANGOZ |
11.06.2022 18:00 |
İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı | Çayönü |
- Detaylar |
Korkuteli |
(H) CEMRE MALEK (Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN (Y) NURHAN KUTLUGÜN |
11.06.2022 18:00 |
Dörtyol Adem Nural Stadı | Güvercinlik |
- Detaylar |
Tuzla |
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK (Y) SERTAN ALKIN (Y) ALİ EREN ORÇAN |
İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
12.06.2022 18:00 |
Tatlısu Rauf Raif Denktaş Stadı | Tatlısu Seracılar |
- Detaylar |
Alaniçi |
(H) SERKAN ÖZDENKCİ (Y) YALÇIN KABACIKLI (Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN |
12.06.2022 18:00 |
Akova Eray Vudalı Stadı | Ötüken |
- Detaylar |
SFC Boğaziçi |
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU (Y) ALİ EREN ORÇAN (Y) BARAN MARANGOZ |
12.06.2022 18:00 |
Geçitkale Stadı | Mutluyaka |
- Detaylar |
Autorite Civisil |
(H) BURAK MANDIRALI (Y) MEHMET EKŞİCİ (Y) YUNUS TURAN SARAÇ |
İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
11.06.2022 18:00 |
Kaplıca Emre Genç Stadı | Yarköy |
- Detaylar |
Kaplıca Karadeniz 61 |
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU (Y) YUSUF ATLAR (Y) YUNUS TURAN SARAÇ |
11.06.2022 18:00 |
Geçitkale Stadı | Ardahan |
- Detaylar |
Ergazi |
(H) HALİL ATLAR (Y) RÜYA SAKALLI (Y) OGÜN ULAŞ |
11.06.2022 18:00 |
Mehmetçik Stadı | Bafra |
- Detaylar |
Dipkarpaz |
(H) NECMİ BULUT (Y) İRFAN ALICI (Y) ALİ İŞLEK |