1979'da kurulan ve günümüze kadar özellikle birçok yıldız ismi özelde Türk Ocağı ve Doğan Türk Birliği'ne genelde ise ülke futboluna kazandıran Karaoğlanoğlu Spor Kulübü, yapılanmaya devam ediyor.
Artık kendi bünyesinden yetiştirdiği sporcuları A takım seviyesine taşıyarak var olmak isteyen Karaoğlanoğlu, U14 Takımını hayata geçirerek 44 yıllık tarihinde ilk kez dün resmi bir maça çıktı.
Karoağlanoğlu, GHE karşısında 4-1 mağlup olsa da atılan gol sonrasında oyuncular büyük sevinç yaşadı..