Son yıllarda istikrarlı bir şekilde başarıyı yakalayan Kırmızı lacivertliler, bu sezona da başarılı başladı. Mesarya temsilcisi oynadığı 4 lig maçını da galibiyetle tamamladı. Cumartesi günü deplasmanda MTG ile karşılaşacak olan Cihangir zorlu deplasmandan puan veya puanlarla dönmek isteyecek.
1. Hafta: Mesarya 0 1 Cihangir
2. Hafta: Cihangir 4 3 Göçmenköy
3. Hafta: Alsancak Yeşilova 0 1 Cihangir
4. Hafta: Cihangir 5 1 Yenicami