Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü elde edilen başarı sonrasında yaptığı açıklamada; “Sporcumuzu ve emeği geçen hocalarımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.” ifadelerine yer verildi.
Umut Yerebakan’dan, Larnaka’da İkincilik..!
Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü sporcusu Girne Umut Yerebakan, 9-18 Şubat tarihlerinde Larnaka Heredotou Tenis Akademsi’nde düzenlenen turnuvada Grade 1-14 yaş kategorisinde final oynayarak ikincilik elde etti.
25 Şubat 2024 Pazar 22:07
Bu haber kez okundu.
![Umut Yerebakan’dan, Larnaka’da İkincilik..!](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2024/02/umut_yerebakandan_larnakada_ikincilik_h49263_246c0.jpg)