Türkiye Vücut Geliştirme-Fitnes Ve Bilek Güreşi Federasyonu’nun İzmir’de düzenlemiş olduğu Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitnes Şampiyonası ve Dünya Milli Takım Seçmeleri’ne katılan Lilia Sinekçi, ülkemizi temsilen elde etmiş olduğu şampiyonlukla gururumuz oldu.
Lilia Sinekçi, antrenörü Serpil Özkan nezaretinde ülkemizi temsilen elde ettiği şampiyonlukla gururumuz olurken KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Sinekçi’yi bu başarısı sonrasında kutladı.