banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Bursada Kürsüde.. İlk finalist hangi takım olacak Psikolojimi Etkiledi.. Şampiyon Hasan Yıldıran..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Güreşçiler plajda yarıştı
banner98

61. Mehmetçik Üzüm festivali programında yer alan sportif faaliyetlerin dördüncüsü olan Plaj Güreş müsabakaları yapıldı. 

Mehmetçik Büyükkonuk Belediyesi Bafra Halk plajında gerçekleştirilen Plaj Güreş müsabakalarında üç kategoride birinciler belli oldu. 

Güreş Federasyonu katkıları ile düzenlenen Plaj Güreş müsabakalarını Mehmetçik Büyükkonuk Belediye başkanı Dr Fatma Çimen Tuğlu, Güreş Federasyon başkanı Mehmet Öznacar, eski başkan Hüseyin Kavaz da izledi. 

Güreş Federasyonu katkıları ile düzenlenen Plaj Güreş müsabakaları A ve B olmak üzer iki minderde, Yıldızlar A, Yıldızlar B, büyükler olmak üzere 3 kategoride yapıldı. Plaj Güreş müsabakalarına 83 güreşçinin katıldığı aralarında 6 kız güreşçinin de yar aldığı güreşlere ilgi büyük olurken, müsabakaları büyük çekişmelere sahne oldu.  

Ödül Töreni

61. Mehmetçik Üzüm festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Plaj Güreş müsabakalarında birinci olan, dereceye giren sporculara, takımlara ödülleri Mehmetçik Büyükkonuk Belediye başkanı Dr Fatma Çimen Tuğlu, Meclis Üyeleri, Festival Komitesi Üyesi Gözde Güçver tarafından verildi.   

Plaj Güreş Müsabakaları sonuçları şöyle.

A.Yıldızlar Kategorisi (B Grubu): 2009 – 2011 doğumlu (Kızlar)

39-55 Kg. 

Nehir Dalcı

Sevgi Gül Gebedek

56-65 Kg. 

Melek Demet

Hira Baydar

76-85 Kg. 

Sıla Bozkurt

Nilay Cicibaba

A.Yıldızlar Kategorisi (A Grubu): 2008-2009 doğumlu,

Takım Klasmanı:

1. Büyükkonuk İsmet Atlı Spor Kulübü 120 Puan

2. Lapta Türk Birliği 80 Puan

3. Lefkoşa Güreş İhtisas Spor Kulübü 117 Puan

Kg. 

1. Ardacan Yılmaz

2. Ali Kemal Kırmızıyüz

3. Emrah Arlan

56-65 Kg.

Emirhan Güngör

Arda Sönmez

Adil İlkan-Onur Durmuş

66-75 Kg.

Hüseyin Ayaz

Yusuf Önder

Emre Kırboğa-Ahmet Efekan

76-90 Kg.

Yağız Tığ

Emin Arslan

Enes Avcılar

76-90 Kg.

Eren İlkhan

Muhammet Buğra

A.Yıldızlar Kategorisi (B Grubu): 2009-2011 doğumlu,

Takım Klasmanı:

1. Lapta Türk Birliği 80 Puan

2. Lefkoşa Güreş İhtisas Spor Kulübü 117 Puan

3. Ottoman 25 Puan

4. Büyükkonuk İsmet Atlı Spor Kulübü 2 Puan

Kg. 

Adem Mavideniz

Resul Güngör

Muhammet Elhami – Gökhan Demir

Kg. 

Kevin Akıntevi

Hüseyin Ekin

Ömer Faruk Aktepe – Arda Denizderin

Kg.

Muhammet Ahmet Kurtoğlu

76-85Kg.

Hüseyi Sürek

86-100Kg.

Enes Avcıoğlu

A.Büyükler Kategorisi : 2006 ve Daha büyük doğumlu sporcular

Takım Klasmanı:

1. Doğu Akdeniz Üniversitesi 80 Puan

2. Büyükkonuk İsmet Atlı Spor Kulübü 70 Puan

3. Özev 26 Puan

4. Ottoman 20 Puan 

5. Lapta Türk Birliği 18 Puan

50-65 Kg.

Ali Kurşun

Rasim Aliyev

İsmail Kurşun – Orhan Önen

66-75 Kg.

Serhat Atlı

Atamyrat Balıyev

Zeki Demir

76-90 Kg.

Vlademir Savinkov

Hüseyin Tokdemir

Ağabek Sevdal – Adnan Özcevher

91-125 Kg.

Mert Büyüköztürk

Derda Torun

İsmail İlkhan – Efe Yetimoğlu

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75