KKTC Badminton Federasyonu U13 Milli Takımımız 23 Kasım 2023 Perşembe günü başlayacak olan Türkiye Şampiyonası’nda Milli Takımımızı 9 erkek ve 5 kız sporcu temsil edecek. Kafilede idareci olarak Vasfiye Şahali yanı sıra, antrenör olarak da Nevzat Denerel ve Ülviye Beşe görev yapacak. Kafilemize başarılar dileriz.
Badmintoncular Türkiye Şampiyonasında..!
KKTC Badminton Federasyonu U13 Milli Takımımız Türkiye’nin Bursa ilinde düzenlenecek olan13 Yaş Altı Türkiye Şampiyonasına katılıyor.
22 Kasım 2023 Çarşamba 23:02
Bu haber kez okundu.