Mardin’de başlayan yarı finallerde B Grubu’nda yer alan Necat British Kolej ilk maçında Rize Anadolu İmam Hatip Ortaokuluna son saniye basketi ile 50-47 mağlup oldu. Takımımız bugün ikinci maçında Şırnak Tüm General Ömer Keçecigil Orta Okulu ile karşılaşacak.
Necat Brıtısh Mağlup..! (50-47)
Türkiye Ortaokullararası Basketbol Birinciliği yarı finallerinde oynadığı ilk maçı kaybetti.
18 Mart 2024 Pazartesi 23:11
Bu haber kez okundu.
![Necat Brıtısh Mağlup..! (50-47)](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2024/03/necat_british_maglup_50_47_h49591_fa982.jpg)