Turnuvanın basın toplantısı dün sabah gerçekleştirildi. Basın toplantısında Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Profesör Dr. Mehmet Toycan tarafından turnuva hakkında bilgi verdi.
8-11 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek turnuvaya Bahçeşehir Üniversitesi, Rauf Denktaş Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi ve Yakın Doğu Üniversitesi takımları katılacak.
Turnuvada çekilen kuraya göre Çarşamba günü Atatürk Spor Salonu’nda saat 18.00’de Yakın Doğu Üniversitesi – Doğu Akdeniz Üniversitesi ve saat 20.00’de de Bahçeşehir Üniversitesi – Rauf Denktaş Üniversitesi takımları finale çıkmak için mücadele edecekler.
BAÜ Cyprus Cup Basketbol Turnuvası final ve üçüncülük maçları 11 Kasım Cumartesi günü oynanacak.