google.com, pub-7255616609697108, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Dizdarlı Felaket Tellalı Yada İkaz Borusu Kemancıoğlu: Kazanmak istiyoruz Musa ile morarttı..! (1-0) Kubilay İskele Trabzonsporda..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

AKSA Süper Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.04.2022

 17:00
Göçmenköy Stadı

Göçmenköy İYSK
-
Detaylar


Yenicami AK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

(D) ZEKAİ TÖRE
29.04.2022

 17:00
Cihangir Stadı

Cihangir GSK
-
Detaylar


Girne Halk Evi
(H) HAKAN ÜNAL

(Y) HALİL ATLAR

(Y) SERDAR GÜRPINAR

(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
29.04.2022

 17:00
Gönyeli Stadı

Gönyeli SK
-
Detaylar


Binatlı YSK
(H) FERHAT TUNA

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
29.04.2022

 17:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı

Merit Alsancak Yeşilova SK
-
Detaylar


Mesarya SK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) ABDULLAH GENÇ

(D) FEHİM DAYI
30.04.2022

 17:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK
-
Detaylar


Mağusa Türk Gücü
(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) YUSUF BAKAR

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(D) HÜSEYİN ÖZKAN
30.04.2022

 17:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği
-
Detaylar


Türk Ocağı Limasol
(H) EVREN KARADEMİR

(Y) OLGUN CANİK

(Y) SERTAN ALKIN

(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
30.04.2022

 17:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar TSK
-
Detaylar


Küçük Kaymaklı TSK
(H) TURGAY MİSK

(Y) ARİF MALEK

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
30.04.2022

 17:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

Baf Ülkü Yurdu
-
Detaylar


Lefke TSK
(H) EMRE ÖZTAŞLI

(Y) MURAT İZCİ

(Y) RIDVAN ÇETİNKAYA

(D) İSMAİL ERCAN





AKSA 1.Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.04.2022

 17:00
Görneç Üç Şehitler Stadı

Görneç KSK
-
Detaylar


Düzkaya KOSK
(H) BURAK MANDIRALI

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(Y) HÜSEYİN SAÇAR

(D) ÖMER DOĞRU
29.04.2022

 17:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale TSK
-
Detaylar


L. Gençler Birliği SK
(H) İSMAİL ERCAN

(Y) SELİM KAYNARCA

(Y) FURKAN YILMAZ

(D) MEHMET SEZENER
30.04.2022

 17:00
Bostancı Bağcıl Stadı

Bostancı Bağcıl SK
-
Detaylar


Çetinkaya TSK
30.04.2022

 17:00
Lefkoşa Atatürk Stadı

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
-
Detaylar


Yalova SK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) SERKAN ÖZDENKCİ

(D) FERHAT TUNA
30.04.2022

 17:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi DSK
-
Detaylar


Mormenekşe GBSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) BURAK MANDIRALI

(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
30.04.2022

 17:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka ASK
-
Detaylar


Maraş GSK
(H) FEHİM DAYI

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) ABDULLAH GENÇ

(D) MEHMET SEZENER
30.04.2022

 17:00
Dörtyol Adem Nural Stadı

SFC Dörtyol SK
-
Detaylar


İncirli SK
(H) ALİ ÖZER

(Y) HAKAN GÖK

(Y) CEMRE MALEK

(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
30.04.2022

 17:00
Esentepe Erdal Barut Stadı

Esentepe KKSK
-
Detaylar


Miracle Değirmenlik SK
(H) KEREM ERAN

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) YUSUF ATLAR

(D) ZEKAİ TÖRE





AKSA A2 Süper Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.04.2022

 14:30
Göçmenköy Stadı

Göçmenköy İYSK
-
Detaylar


Yenicami AK
(H) AHMET GENÇ

(Y) MEHMETCAN ERLİ

(Y) BUSE BAĞRIKARA
30.04.2022

 14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği
-
Detaylar


Türk Ocağı Limasol
(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) HASAN BALDAN

(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
30.04.2022

 14:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK
-
Detaylar


Mağusa Türk Gücü
(H) ŞAHİN COŞKUN

(Y) AHMET ATLAR

(Y) BARAN MARANGOZ
30.04.2022

 14:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası

Baf Ülkü Yurdu
-
Detaylar


Lefke TSK
(H) MÜFTAH BAYRAKTAR

(Y) BERK BAĞRIKARA

(Y) MEHMET REŞİT KURT
30.04.2022

 14:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı

Yonpaş Dumlupınar TSK
-
Detaylar


Küçük Kaymaklı TSK
(H) YALÇIN KABACIKLI

(Y) HÜSEYİN SAÇAR

(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL





AKSA A2 1.Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
30.04.2022

 14:30
Esentepe Erdal Barut Stadı

Esentepe KKSK
-
Detaylar


Miracle Değirmenlik SK
(H) ALİ EREN ORÇAN

(Y) İRFAN ALICI

(Y) ALİ YÖRÜK
30.04.2022

 14:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi DSK
-
Detaylar


Mormenekşe GBSK
(H) MERT AKSU

(Y) HALİL ATLAR

(Y) YUNUS TURAN SARAÇ
30.04.2022

 14:30
Bostancı Bağcıl Stadı

Bostancı Bağcıl SK
-
Detaylar


Çetinkaya TSK
30.04.2022

 14:30
Dörtyol Adem Nural Stadı

SFC Dörtyol SK
-
Detaylar


İncirli SK
(H) BERKAY UYGUN

(Y) AHMET GENÇ

(Y) ARDA ŞENGÜL
30.04.2022

 14:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka ASK
-
Detaylar


Maraş GSK
(H) SELİM KAYNARCA

(Y) FURKAN YILMAZ

(Y) NEHİR ATAKAN
30.04.2022

 14:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
-
Detaylar


Yalova SK
(H) OGÜN ULAŞ

(Y) MEHMETCAN ERLİ

(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75