banner108
Öne Çıkanlar Milletvekillerine Ev Sahipliği Yaptı.. Düzkaya uzatmalarda turladı (21) UEFAdan Tarihi Toplantı.. TFF Kararını Veriyor.. Fatih Terim Futbolcularla Görüştü..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

Süper Lig

Mesarya-Türk Ocağı: Serhan Şimşek, Cem Öksüzoğulları, Burak Mandıralı, Şakir Azizoğlu

Binatlı-Göçmenköy: Utku Hamamcıoğlu, Halil Erdem Canaloğlu, Abdullah Genç, İsmail Ercan

Küçük Kaymaklı-Lefke: Evren Karademir, Fatih Bardakçıoğlu, Özal Çağlayan, Zekai Töre

GHE-Yonpaş Dumlupınar: Hüseyin Özkan, Emre Çevikdal, Mustafa Torun, Mehmet Sezener

DTB-Hamitköy: Hüseyin Eyyüpler, Yusuf Bakar, Hakan Gök, İsmail Ercan

Gönyeli-Cihangir: Fehim Dayı, Olgun Canik, Sertan Alkın, Mustafa Öztugay

Yenicami-BÜY: Turgay Misk, Mehmet Ekşici, Necmi Bulut, Hüseyin Özkan

MTG-M.A.Yeşilova: Kerem Eran, Engin Akkagün, İsmail Egeli, Ferhat Tuna

1.Lig

Gençlerbirliği-Düzkaya: Ali Özer, Mehmet Ekşici, Mehmet Volkan Çelik, Tufan Çerçioğlu

Çetinkaya-Çanakkale: Ferhat Tuna, Tayyar Alpdağ, Sertan Alkın, Kerem Eran

M.Değirmenlik-SFC Dörtyol: Osman Özpaşa, Engin Akkagün, İrfan Alıcı, Turgay Misk

Maraş-C.B.Gençlik Gücü: Mustafa Öztugay, Hakan Gök, Ali Akçınar, Hakan Ünal

Esentepe-B.Bağcıl: Hakan Ünal, Abdullah Genç, Özal Çağlayan, Utku Hamamcıoğlu

Yalova-Mormenekşe: Emre Öztaşlı, Rüya Sakallı, Halil Erdem Canaloğlu, Ömer Doğru

İncirli-Görneç: Zekai Töre, Sabriye Atikoğlu, Mehmet Volkan Çelik, Tufan Çerçioğlu

Yeniboğaziçi-Karşıyaka: Mehmet Sezener, Ali Eren Orçan, Burak Mandıralı, Evren Karademir

A2 Süper Lig

Mesarya-Türk Ocağı: Cenk Aras Özfuttu, Yusufcan Dönder, Mert İşlek

Binatlı-Göçmenköy: Hüseyin Saçar, Rıdvan Çetinkaya, Mehmet Reşit Kurt

K.Kaymaklı-Lefke: İbrahim Katmer, Hasan Baldan, Buse Bağrıkara

GHE-Y.Dumlupınar: Müftah Bayraktar, Ümit Enes Gürlek, Hülya Güney

DTB-Hamitköy: Arif Malek, Yalçın Kabacıklı, Abdulkadir Karadağ

Gönyeli-Cihangir: Rıdvan Çetinkaya, Nurhan Kutlugün, Hülya Güney

YAK-BÜY: Serdar Gürpınar, Ahmet Atlar, Ogün Ulaş

MTG-M.A.Yeşilova: Yusuf Atlar, Mert Aksu, Özkan Tolga Güzeler

A2 1.Lig

Gençlerbirliği-Düzkaya: Ali Eren Orçan, Ali Yörük, Özkan Tolga Güzeler

Çetinkaya-Çanakkale: Emir Turalı, Selim Kaynarca, Arda Şengül

M.Değirmenlik-SFC Dörtyol: Mert Aksu, Ogün Ulaş, Baran Marangoz

Maraş-C.B.G.Gücü: Berk Bağrıkara, Ferdi Güzel, Gülben Küçük

Esentepe-B.Bağcıl: Halil Atlar, Hasan Baldan, Hazar Zihni Özen

Yalova-Mormenekşe: Ferdi Güzel, Mehmet Reşit Kurt, Nehir Atakan

İncirli-Görneç: Selim Kaynarca, Emir Turalı, Gülben Küçük

Yeniboğaziçi-Karşıyaka: Şahin Coşkun, Buse Bağrıkara, Arda Şengül

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75