banner108
Öne Çıkanlar Betül Erkoyuncu Mağusalı bisikletle anıldı Ceasar L.Gençler Birliği İncirli Canı için Kazandı.. (21) Kasım Umarım artık gollerimle anılacağım
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

Süper Lig’de 16.haftanın hakemleri;

Cihangir-Doğan Türk Birliği: Osman Özpaşa, Sabriye Atikoğlu, Burak Mandıralı, Zekai Töre

Baf Ülkü Yurdu-Küçük Kaymaklı: Ali Özer, Olgun Canik, Ali Akçınar, Hüseyin Özkan

Göçmenköy-Girne Halk Evi: Serhan Şimşek, Hüseyin Özaşık, Emre Çevikdal, Hüseyin Eyyüpler

Merit Alsancak Yeşilova-Yenicami: Evren Karademir, Sertan Alkın, Abdullah Genç, Ferhat Tuna

Yonpaş Dumlupınar-Mağusa Türk Gücü: Utku Hamamcıoğlu, Necmi Bulut, Halil Erdem Canaloğlu, Şakir Azizoğlu

Türk Ocağı Limasol-Gönyeli: Emre Öztaşlı, Yusuf Bakar, Mustafa Torun, Evren Karademir

Hamitköy-Binatlı: Mehmet Sezener, Mehmet Ekşici, Mehmet Volkan Çelik, Kerem Eran

Lefke-Mesarya: Fehim Dayı, Özal Çağlayan, Engin Akkagün, İsmail Ercan

1.Lig’de 16.haftanın hakemleri;

Mormenekşe-Esentepe: Şakir Azizoğlu, Serkan Özdenkci, Mehmet Ekşici, Tufan Çerçioğlu

Karşıyaka-Miracle Değirmenlik: Kerem Eran, Cem Öksüzoğulları, İbrahim Katmer, Serkan Durmaz

Görneç-L.Gençlerbirliği: İsmail Ercan, Engin Akkagün, Özal Çağlayan, Fehim Dayı

Çanakkale-Maraş: İsfendiyar Açıksöz, Cenk Aras Özfuttu, Halil Erdem Canaloğlu, Mehmet Sezener

SFC Dörtyol-Çetinkaya: Hüseyin Eyyüpler, Yusuf Atlar, Serdar Gürpınar,  İsmail Egeli

Bostancı Bağcıl-Yeniboğaziçi: Zekai Töre, Emre Çevikdal, Rüya Sakallı, Serhan Şimşek

Düzkaya-Yalova: Tufan Çerçioğlu, İrfan Alıcı, Arif Malek, Ferhat Tuna

China Bazaar Gençlik Gücü-İncirli: Hüseyin Özkan, Sertan Alkın, Halil Atlar, Olgun Canik

A2 Liglerinde 16.haftanın hakemleri;

A2 Süper Lig

Cihangir-Doğan Türk Birliği: Ali Eren Orçan, Şahin Coşkun, Arda Şengül

Baf Ülkü Yurdu-Küçük Kaymaklı: Emir Turalı, Mustafa Atikoğlu, Engin Can Göktaş

Göçmenköy-Girne Halk Evi: Berk Bağrıkara, Abdulkadir Karadağ, Hülya Güney

Merit Alsancak Yeşilova-Yenicami: Halil Atlar, Ümit Enes Gürlek, Ali Yörük

Yonpaş Dumlupınar-Mağusa Türk Gücü: Sabriye Atikoğlu, Cenk Aras Özfuttu, Serkan Özdenkci

Türk Ocağı Limasol-Gönyeli: Cemre Malek, Özkan Tolga Güzeler, Buse Bağrıkara

Hamitköy-Binatlı: Ogün Ulaş, Arda Şengül, Ahmet Atlar

Lefke-Mesarya: Ferdi Güzel, Furkan Yılmaz, Mehmet Reşit Kurt

A2 1.Lig

Mormenekşe-Esentepe: Yusuf Atlar, Yusufcan Dönder, Utkucan Öz

Karşıyaka-Miracle Değirmenlik: Serdar Gürpınar, Özkan Tolga Güzeler, Ahmet Atlar

Görneç-L.Gençlerbirliği: Mert Aksu, Cemre Malek, Buse Bağrıkara

Çanakkale-Maraş: Arif Malek, Nurhan Kutlugün, Ahmet Enes Güngör

SFC Dörtyol-Çetinkaya: Yalçın Kabacıklı, Şahin Coşkun, Abdulkadir Karadağ

Bostancı Bağcıl-Yeniboğaziçi: Rıdvan Çetinkaya, Mustafa Atikoğlu, Gülben Küçük

Düzkaya-Yalova: İbrahim Katmer, Hasan Baldan, Baran Marangoz

China Bazaar Gençlik Gücü-İncirli: Müftah Bayraktar, Nurhan Kutlugün, Nehir Atakan

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75