banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Sami Tamam Ocak Zirveye Yerleşti..! Cihangir tek tek ilerliyor..! (1-0) Tolgahan
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

Süper Lig’de 12.hafta hakemleri;

Türk Ocağı Limasol- Binatlı: Emre Öztaşlı, Engin Akkagün, Abdullah Genç, Serkan Durmaz

Yenicami-Cihangir: Turgay Misk, Özal Çağlayan, Ali Akçınar, Hakan Muhtaroğlu

Mesarya-Göçmenköy: Mustafa Öztugay, Sabriye Atikoğlu, Mehmet Volkan Çelik, Hakan Ünal

Lefke-Yonpaş Dumlupınar: Mehmet Sezener, Hüseyin Özaşık, Olgun Canik, Hüseyin Özkan

Mağusa Türk Gücü-Gönyeli: Utku Hamamcıoğlu, Halil Erdem Canaloğlu, Sertan Alkın, Şakir Azizoğlu

Girne Halk Evi-Doğan Türk Birliği: Evren Karademir, Mustafa Torun, Emre Çevikdal, Zekai Töre

Küçük Kaymaklı-Hamitköy: Ali Özer, İsmail Egeli, Mehmet Ekşici, Fehim Dayı

Baf Ülkü Yurdu-Merit Alsancak Yeşilova: Kerem Eran, Yusuf Bakar, Hakan Gök, Hakan Muhtaroğlu

1.Lig’de 12.hafta hakemleri;

Mormenekşe-Miracle Değirmenlik: Osman Özpaşa, Necmi Bulut, Mehmet Ekşici, Şakir Azizoğlu

Larnaka Gençlerbirliği-Karşıyaka: Fehim Dayı, Hakan Gök, Burak Mandıralı, Ferhat Tuna

Yalova-SFC Dörtyol: Zekai Töre, Emre Çevikdal, Halil Atlar, Evren Karademir

Maraş-Esentepe: Serhan Şimşek, Sertan Alkın, Halil Erdem Canaloğlu, Utku Hamamcıoğlu

Çetinkaya-Yeniboğaziçi: Hüseyin Eyyüpler, Murat İzci, Olgun Canik, Hüseyin Özkan

İncirli-Bostancı Bağcıl: Ömer Doğru, Rüya Sakallı, Cem Öksüzoğulları, Serkan Durmaz

Düzkaya-Çanakkale: İsmail Ercan, Arif Malek, Hüseyin Özaşık, Mehmet Sezener

Görneç-China Bazaar Gençlik Gücü: Tufan Çerçioğlu, Serdar Gürpınar, Engin Akkagün, Hakan Ünal

A2 Süper Lig’de 12.hafta hakemleri;

Türk Ocağı Limasol- Binatlı: Cemre Malek, Özkan Tolga Güzeler, Arda Şengül

Yenicami-Cihangir: Hüseyin Saçar, Ferdi Güzel, Ogün Ulaş

Mesarya-Göçmenköy: Mehmet Kazım Ünal, Cenk Aras Özfuttu, Mert İşlek

Lefke-Yonpaş Dumlupınar: Berk Bağrıkara, Emir Turalı, Mustafa Atikoğlu

Mağusa Türk Gücü-Gönyeli: Cenk Aras Özfuttu, Serkan Özdenkci, Mert İşlek

Girne Halk Evi-Doğan Türk Birliği: Halil Atlar, Ahmet Atlar, Berkay Uygun

Küçük Kaymaklı-Hamitköy: Ahmet Genç, İrfan Alıcı, Abdulkadir Karadağ

Baf Ülkü Yurdu-Merit Alsancak Yeşilova: Müftah Bayraktar, Burak Gönülalan, Buse Bağrıkara

A2 1.Lig’de 12.hafta hakemleri;

Mormenekşe-Miracle Değirmenlik: Yalçın Kabacıklı, Mehmetcan Erli, Mert Aksu

Larnaka Gençlerbirliği-Karşıyaka: Yusuf Atlar, Hasan Baldan, Berkay Uygun

Yalova-SFC Dörtyol: Furkan Yılmaz, Rıdvan Çetinkaya, Hülya Güney

Maraş-Esentepe: İbrahim Katmer, İrfan Alıcı, Ahmet Atlar

Çetinkaya-Yeniboğaziçi: Selim Kaynarca, Nurhan Kutlugün, Nehir Atakan

İncirli-Bostancı Bağcıl: Ali Yörük, Tayyar Alpdağ, Mehmetcan Erli

Düzkaya-Çanakkale: Ali Eren Orçan, Ümit Enes Gürlek, Ali Khalil

Görneç-China Bazaar Gençlik Gücü: Şahin Coşkun, Utkucan Öz, Hasan Baldan

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75