29 Aralık Salı akşamı saat 19:00'da seçimli genel kurula gidecek Değirmenlik Spor Kulübü yönetim kurulu sosyal medya hesabından üyelerine çağrıda bulundu. Covid-19 önlemleri çerçevesinde yapılacak genel kurulda mevcut başkan Emirali Öztüccar tek aday olarak genel kurula girecek.
Değirmenlik Genel Kurula Gidiyor..!
BTM 1. Ligi beyaz grubu şampiyon olarak tamamlayan 2021-2022 sezonunda 1.Ligde mücadele etme hakkı kazanan Mesarya'nın yeşil beyazlı takımı Değirmenlik Spor Kulübü seçimli genel kurula gidiyor.
21 Aralık 2020 Pazartesi 22:01
Bu haber kez okundu.
![Değirmenlik Genel Kurula Gidiyor..!](https://www.arenasporkolik.com/images/haberler/2020/12/degirmenlik_genel_kurula_gidiyor_h37272_54bfd.jpg)