banner108
Öne Çıkanlar Polisleri Ralliciler Gönyelide Yarışacak.. Havalı Silahlarda Alayköy Farkı.. Göçmenköy AMACINA Ulaştı ve TARİH Yazdı... Kupa Şampiyonu GÖÇMEN.. Kurtuluş Lisesi Çifte Şampiyon..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Satranç Ligleri Ödül Töreni Yapıldı..!
banner98

Ayrıca Süper Lig, 1. Lig, 2. Lig ve Yedek Lig’de derece alan takım ve sporcular ödüllerine kavuştu.

Süper lig şampiyonu:

1.Cortado Sertbay Satranç Akademisi

2. Yamaç Samani Satranç Derneği

3. Broadmax Mağusa Satranç Derneği Oldu.

Süper Lig Masa Birincileri:

1. Masa Birincisi: Fm Volkan Sevgi (Altın Piyon Satranç Derneği)

2. Masa Birincisi: Im Hüseyin Can Ağdelen (Cortado Sertbay Satranç Akademisi)

3. Masa Birincisi: Ahmet Paşa (Cortado Sertbay Satranç Akademisi)

4. Masa Birincisi: Ata Atasoy (Cortado Sertbay Satranç Akademisi)

5. Masa Birincisi: Eylül Güneş (Cortado Sertbay Satranç Akademisi)

6. Masa Birincisi: Arda Köle (Lefkoşa Satranç Derneği)

1. Lig

Dereceye Giren Takımlar:

1. Gümüş At Satranç Derneği

2. Şah-Mat Satranç Derneği

3. Deniz Plaza Spor Derneği

Masa Birincileri:

1. Masa Birincisi: Nm Cengiz Hasman (Gümüş At Satranç Derneği)

2. Masa Birincisi: Hüseyin Serbülent (Gümüş At Satranç Derneği)

3. Masa Birincisi: Çağın Akgür (Deniz Plaza Spor Derneği)

4. Masa Birincisi: Mustafa Kemal Ata Aydın (Şah-Mat Satranç Derneği)

5. Masa Birincisi: Yaren Naz Yorğun (Gümüş At Satranç Derneği)

6. Masa Birincisi: Talya Şenol (Şah-Mat Satranç Derneği)

Süper Lige Çıkan Takımlar:

1. Gümüş At Satranç Derneği

2. Şah-Mat Satranç Derneği

2. Lige Düşen Takımlar:

1. Dumlupınar Spor Kulübü

2. İskele Belediyesi

2. Lig

Dereceye Giren Takımlar:

1. Döveç Satranç Takımı

2. 65. Kare Satranç Ve Kültür Derneği

3. Mağusa Satranç Akademisi

Masa Birincileri:

1. Masa Birincisi: Arsoy Azak (65. Kare Satranç Ve Kültür Derneği)

2. Masa Birincisi: Doruk İlhan(65.Kare Satranç Ve Kültür Derneği)

3. Masa Birincisi: Berk Nay (Döveç Satranç Takımı)

4. Masa Birincisi: Larin Döveç (Döveç Satranç Takımı)

5. Masa Birincisi: Nehir Aslantürk (Mağusa Satranç Akademisi)

6. Masa Birincisi: Uzay Sayan (Altın Piyon Satranç Derneği)

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75