banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Gaziköy gol oldu yağdı..! (9-1) Yamaçparaşütçüler Bireysel Çalışıyor.. TClisini Buldu.. Galibiyetle Tanıştı.. (12)
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Miroğlu anısına yarıştılar..!
banner98

 



        Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılan müsabakalarda Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, ,Lefkoşa Taekwondo  İhtisas Kulübü, takımlarından  Lisansları vizeli  bay ve bayan Siyah ve Renkli kuşaklardan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan  ve çekişme   içeresinde  geçti.



İki ayrı ringde aynı zamanda yapılan müsabakalarda dereceye giren sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler Ali Uslu Sevtap Keskin ile Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

 

BAYANLAR EL KIRIŞI MUSABAKALARI

1.Kategori:            1.Derya Helvacıoğlu           2.İrina Dergaus                 3.Hatice K. Cengiz

2.Kategori:            1.Elif Solmaz                    2.Nisa Aygür                     3.Betül Ceylan

3.Kategori:            1.Melek Muti                     2.Melisa Aygür                  3.Katerina Dergaus

4.Kategori:            1.Şerife Patlar                   2.Melisa Ertürk                 3.Hayat Keskin

5.Kategori:            1.Christina Mingham          2.Elena Pakhomova            3.Tuba Şener

6.Kategori:            1.Natalya Dergaus             2.Huriye Kaya                   3.Gülizar Koç

ERKEKLER EL KIRIŞI   MUSABAKALARI

1.Kategori:            1.James Mingham              2.Aytun Kavlak                 3.İshaq Windsperger

2.Kategori:            1.Tan Keskin                     2.Selim Efe Kavlak            3.Nikita Gordeev

3.Kategori:            1.Kuday Kaya                    2.Anıl Keskin                    3.Daniel Heidari

4.Kategori:            1.Mehmet Çil                     2.Mehmet Turkuk              3.Tomas Main

5.Kategori:            1.Dimitry Gordeev              2.İgor Dergaus                 3.Ufuk Aygür

6.Kategori:            1.Alexandr Main                 2.Ramazan Karaköse         3.Mahmut Colayır

7.Kategori:            1.Ekin Şençağ                    2.Halil Y. Hazırlar              3.Zeynel Yıldırım

8.Kategori:            1.Nazım Efe Hamurcu         2.Ata Mehmet Aslan           3.Bahadır Bozbay

BAYANLAR AYAK KIRIŞI MUSABAKALARI

1.Kategori:            1. İrina Dergaus                2. Derya Helvacıoğlu          3. Hatice K. Cengiz

2.Kategori:            1. Nisa Aygür                    2. Elif Solmaz                   3.Betül Ceylan

3.Kategori:            1. Katerina Dergaus           2. Melisa Aygür                 3. Melek Muti     

4.Kategori:            1. Hayat Keskin                 2. Şerife Patlar                 3. Melisa Ertürk  

5.Kategori:            1. Elena Pakhomova           2. Christina Mingham         3. Tuba Şener

6.Kategori:            1. Huriye Kaya                  2. Natalya Dergaus            3. Gülizar Koç

ERKEKLER AYAK KIRIŞI MUSABAKALARI

1.Kategori:            1. İshaq Windsperger         2. Aytun Kavlak                3. James Mingham             

2.Kategori:            1.Nikita Gordeev               2.Selim Efe Kavlak            3.Tan Keskin        

3.Kategori:            1.Kuday Kaya                   2.Danial Heidari                3.Anıl Keskin

4.Kategori:            1.Tomas Main                   2.Mehmet Çil                    3.Mehmet Turkuk

5.Kategori:            1.İgor Dergaus                 2.Dimitry Gordeev             3.Ufuk Aygür

6.Kategori:            1.Ramazan Karaköse         2.Alexandr Main                3.Mahmut Colayır

7.Kategori:            1.Halil Y. Hazırlar             2.Ekin Şençağ                   3.Zeynel Yıldırım

8.Kategori:            1.Ata Mehmet Aslan           2.Nazım Efe Hamurcu        3.Bahadır Bozbay

 

 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75