Yenicami sezon başı kadrosuna kattığı Hasan Kanlı'nın bonservisini Göçmenköy'den aldı. Siyah beyazlılar ayrıca alt yapısından yetişen ve Hamitköy forması giyen Kemal Barbet'in de bonservisini alarak kadrosuna dahil etti.
Siyah beyazlılar ayrıca bugün gün içerisinde Göçmenköy'den stoper Mahmut İneci'yi renklerine bağladı. Mahmut, 2019-2020 sezonunda da Yenicami forması giymiş ve takımıyla Kıbrıs Kupası şampiyonluğu yaşamıştı.