google.com, pub-7255616609697108, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner108
Öne Çıkanlar GG Panayırı başlıyor..! Kartepe Kampını mağlubiyetle tamamladı..! (4-2) Ayhan bıçak altına yattı Ahmet Orun Yoga gelişim semineri yapıldı
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

K-Pet Süper Ligde Dünkü Sonuçlar, Liglerde Haftanın Programı ve Puan Durumları..!
banner98

K-Pet Liglerinde 22.Hafta Program ve Sonuçlar

K-Pet Süper Lig

Türk Ocağı – Hamitköy                                 2 - 2

Çetinkaya – Merit A. Yeşilova                      2 - 2

Ctesi-14:30

MTG – Gönyeli                                             Mustafa Öztugay

Cihangir – DTB                                            Ali Özer

Göçmenköy – Binatlı                                    Kerem Eran

Pazar – 14:30

Gençlik Gücü – Yenicami                            Fehim Dayı

BÜY – Küçük Kaymaklı                              Serhan Şimşek

Düzkaya – Lefke                                          Utku Hamamcıoğlu

K-Pet Süper Lig Puan Tablosu

1. Mağusa Türk Gücü 21 17 2 2 69 22 47 53
2. Doğan Türk Birliği 21 14 1 6 44 27 17 43
3. Türk Ocağı Limasol 22 12 7 3 38 23 15 43
4. Merit A.Yeşilova 22 12 3 7 56 39 17 39
5. Cihangir  21 12 2 7 50 32 18 38
6. Yenicami  21 11 3 7 62 41 21 36
7. Küçük Kaymaklı  21 10 3 8 41 39 2 32
8. Lefke  21 9 4 8 35 38 -3 31
9. Göçmenköy  21 7 5 9 28 37 -9 26
10. Gönyeli  21 8 1 12 45 54 -9 25
11. Hamitköy  22 7 4 11 39 53 -14 25
12. Baf Ülkü Yurdu 21 7 4 10 31 46 -15 25
13. Binatlı  21 6 3 12 33 44 -11 21
14. Çetinkaya  22 5 4 13 29 44 -15 19
15. Düzkaya  21 4 2 15 26 60 -34 14
16. Gençlik Gücü  21 3 4 14 24 51 -27 13

K-Pet Birinci Lig

Ctesi – 14:30

Karşıyaka – Mormenekşe                           Hüseyin Eyyüpler

Çanakkale – Dörtyol                                   Hüseyin Özkan

Esentepe – Maraş                                       Tufan Çerçioğlu

Pazar – 14:30

GHE – Lapta                                              Zekai Töre

Görneç – Ozanköy                                     Hakan Muhtaroğlu

Yonpaş Dumlupınar – Yalova                    Evren Karademir

Bostancı Bağcıl – Mesarya                       Osman Özpaşa

BTM 1. Lig Play-off

8 Mart Pazar (Saat 12.00) (Şht Hüseyin Ruso Stadı)

İncirli – Dikmen                                       Turgay Misk

BTM 1. Lig Play-out

8 Mart Pazar (Saat 12.00) (Yeni Boğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı)

Dipkarpaz – Ortaköy                                İsfendiyar Açıksöz

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75