google.com, pub-7255616609697108, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Dizdarlı Felaket Tellalı Yada İkaz Borusu Kemancıoğlu: Kazanmak istiyoruz Musa ile morarttı..! (1-0) Kubilay İskele Trabzonsporda..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 22.Hafta Hakemleri Açıklandı..!
banner98

K-Pet Süper Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
06.03.2020

18:00

Girne 20 Temmuz

Mete Adanır Stadı



Türk Ocağı Limasol
-
 


Hamitköy 
(H) EMRE ÖZTAŞLI

(Y) HAKAN GÖK

(Y) NECMİ BULUT

(D) HAKAN ÜNAL
06.03.2020

18:00
Lefkoşa Atatürk Stadı

Çetinkaya 
-
 


Merit Alsancak Yeşilova
(H) MEHMET SEZENER

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(D) TURGAY MİSK
07.03.2020

14:30

Gazimağusa

Canbulat Stadı 



Mağusa Türk Gücü
-
 


Gönyeli 
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY

(Y) YUSUF BAKAR

(Y) SERTAN ALKIN

(D) FERHAT TUNA
07.03.2020

14:30
Cihangir Stadı

Cihangir 
-
 


Doğan Türk Birliği
(H) ALİ ÖZER

(Y) OLGUN CANİK

(Y) ALİ AKÇINAR

(D) HAKAN MUHTAROĞLU
07.03.2020

14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı

Göçmenköy 
-
 


Binatlı 
(H) KEREM ERAN

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(D) SERKAN DURMAZ
08.03.2020

14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı

Gençlik Gücü 
-
 


Yenicami 
(H) FEHİM DAYI

(Y) ABDULLAH GENÇ

(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK

(D) İSMAİL ERCAN
08.03.2020

14:30

Güzelyurt Üner

Berkalp Stadı



Baf Ülkü Yurdu
-
 


Küçük Kaymaklı 
(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) BURAK MANDIRALI

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
08.03.2020

14:30

Çatalköy Nihat

Bağcıer Stadı



Düzkaya 
-
 


Lefke 
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(D) ÖMER DOĞRU





K-Pet 1.Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.03.2020

14:30

Değirmenlik Sadık

Cemil Stadı 



Karşıyaka 
-
 


Mormenekşe 
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER

(Y) CEMAL SARI

(Y) NECMİ BULUT

(D) ÖMER DOĞRU
07.03.2020

14:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale 
-
 


Dörtyol 
(H) HÜSEYİN ÖZKAN

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) BERK BAĞRIKARA

(D) İSMAİL ERCAN
07.03.2020

14:30

Esentepe Erdal

Barut Stadı



Esentepe 
-
 


Maraş 
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
08.03.2020

14:30

Girne 20 Temmuz

Mete Adanır Stadı



Girne Halk Evi
-
 


Lapta 
(H) ZEKAİ TÖRE

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL

(D) HAKAN ÜNAL
08.03.2020

14:30

Görneç Üç Şehitler

Stadı 



Görneç 
-
 


Ozanköy 
(H) HAKAN MUHTAROĞLU

(Y) HAKAN GÖK

(Y) HALİL ATLAR

(D) FERHAT TUNA
08.03.2020

14:30
Gönyeli Stadı

Yonpaş Dumlupınar 
-
 


Yalova 
(H) EVREN KARADEMİR

(Y) ALİ AKÇINAR

(Y) OLGUN CANİK

(D) KEREM ERAN
08.03.2020

14:30

Bostancı Bağcıl

Stadı



Bostancı Bağcıl
-
 


Mesarya
(H) OSMAN ÖZPAŞA

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

(D) MEHMET SEZENER
banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75