google.com, pub-7255616609697108, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner108
Öne Çıkanlar Doğan Öldü Öldü Dirildi..! (1-2) Kaymaklı gençleri ŞAMPİYON..! (0-5) Futbolda Günün Sonuçları.. Hızlıoğlu ile Hızlandı..! (0-2) Görneç Komada..! (3-0)
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 21.Hafta Hakemleri Açıklandı..!
banner98

K-Pet Süper Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.02.2020

14:00

Girne 20 Temmuz

Mete Adanır Stadı



Doğan Türk Birliği
-
 


Düzkaya 
(H) TURGAY MİSK

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
29.02.2020

14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı

Yenicami 
-
 


Binatlı YSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY

(Y) HALİL CANALOĞLU

(Y) BURAK MANDIRALI

(D) SERHAN ŞİMŞEK
29.02.2020

14:00
Lefke 16 Ağustos Stadı

Lefke 
-
 


Gençlik Gücü 
(H) ALİ ÖZER

(Y) OLGUN CANİK

(Y) SERTAN ALKIN

(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
01.03.2020

14:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı 

Merit Alsancak Yeşilova
-
 


Mağusa Türk Gücü
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) HAKAN GÖK

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU

(D) SERKAN DURMAZ
01.03.2020

14:00
Gönyeli Stadı

Gönyeli 
-
 


Türk Ocağı Limasol
(H) KEREM ERAN

(Y) ALİ AKÇINAR

(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK

(D) HAKAN MUHTAROĞLU
01.03.2020

14:00
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı

Küçük Kaymaklı 
-
 


Çetinkaya 
(H) FEHİM DAYI

(Y) YUSUF BAKAR

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(D) ÖMER DOĞRU
01.03.2020

14:00

Hamitköy Esat

Erdoğmuş Stadı



Hamitköy 
-
 


Cihangir 
(H) EVREN KARADEMİR

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) ABDULLAH GENÇ

(D) AHMET ÖZKURTULUŞ
01.03.2020

14:00

Güzelyurt Üner

Berkalp Stadı



Baf Ülkü Yurdu
-
 


Göçmenköy 
(H) OSMAN ÖZPAŞA

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) CEMAL SARI

(D) FERHAT TUNA





K-Pet 1.Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.02.2020

14:00

Maraş Necip Halil

Kartal Stadı 



Maraş 
-
 


Bostancı Bağcıl 
(H) HAKAN MUHTAROĞLU

(Y) CEMAL SARI

(Y) ALİ AKÇINAR

(D) KEREM ERAN
29.02.2020

14:00
Paşaköy 100. Yıl Stadı

Mesarya 
-
 


L. Gençler Birliği 
(H) EMRE ÖZTAŞLI

(Y) HAKAN GÖK

(Y) MUSTAFA TORUN

(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
29.02.2020

14:00
Dörtyol Stadı 

Dörtyol 
-
 


Yonpaş Dumlupınar 
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) YUSUF BAKAR

(D) FEHİM DAYI
01.03.2020

14:00

Lapta Şht. Şevket

Kadir Stadı



Lapta 
-
 


Esentepe
(H) HÜSEYİN ÖZKAN

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) İBRAHİM KATMER

(D) EMRE ÖZTAŞLI
01.03.2020

14:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı

Mormenekşe 
-
 


Ozanköy 
(H) İSMAİL ERCAN

(Y) OLGUN CANİK

(Y) YUSUF ATLAR

(D) ALİ ÖZER
01.03.2020

14:00

Girne 20 Temmuz

Mete Adanır Stadı



Girne Halk Evi
-
 


Görneç 
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
01.03.2020

14:00

Bostancı Tahsin

Mertekçi Stadı



Yalova 
-
 


Karşıyaka 
(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) BURAK MANDIRALI

(Y) HALİL CANALOĞLU

(D) TURGAY MİSK
banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75