banner108
Öne Çıkanlar Okçularımız kürsüye çıktı Ceasar L.Gençler Birliği Foreste Kaymak Gibi Galibiyet.. (41) Anı maçı Düzkayanın Adana Demirspordan Balotelliye 3 Yıllık Sözleşme..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

FUTSALDA GÖZLER  ÇEYREK FİNALDE
banner98

Liselerarası (Genç) Erkek Futsal Birinciliği’nde eleme grupları tamamlandı ve çeyrek finalistler belirlendi. Toplam 24 okulun 6’şar takımlı 4 ayrı grupta mücadele ettiği eleme grubu aşaması tek devre lig şeklinde oynandı. Maçlar sonunda gruplarında ilk iki sırayı elde eden toplam 8 okul adını çeyrek finale yazdırdı. 

ÇEYREK FİNALE YÜKSELEN OKULLAR: A Grubu’nda Polatpaşa Lisesi ve 19 Mayıs Türk Maarif Koleji, B Grubu’nda Lefkoşa Türk Lisesi ve Osman Örek Lisesi, C Grubu’nda Değirmenlik Lisesi ve GAÜ The American College, D Grubu’nda da Hala Sultan İlahiyat Koleji ve Lefke Gazi Lisesi çeyrek finale yükselen okullar oldu. 

POLATPAŞA, LTL VE HALA SULTAN FARK YARATTI: Eleme grupları aşamasında 3 okul çeyrek finale namağlup bir şekilde çıktı. A Grubu’nda Polatpaşa Lisesi, B Grubu’nda Lefkoşa Türk Lisesi ve D Grubu’nda Hala Sultan İlahiyat Koleji grup aşamasında oynadığı 5 maçı da kazanarak iddiasını ortaya koydu. 

ÇEYREK FİNAL GRUPLARI: Çeyrek final aşaması 4’er takımlı 2 ayrı grupta tek devre lig şeklinde oynanacak. Çeyrek Final A Grubu’nda 19 Mayıs Türk Maarif Koleji, Polatpaşa Lisesi, Değirmenlik Lisesi ve GAÜ The American College, Çeyrek Final B Grubu’nda ise Lefkoşa Türk Lisesi, Hala Sultan İlahiyat Koleji, Lefke Gazi Lisesi ve Osman Örek Lisesi mücadele edecek. 

MAÇ TARİHLERİ: Çeyrek finalde ilk maçlar 16 Aralık Cuma, ikinci maçlar 21 Aralık Çarşamba ve üçüncü maçlar 26 Aralık Pazartesi günü oynanacak. Çeyrek final gruplarını ilk iki sırada tamamlayacak olan okullar 10 Ocak’ta oynanacak Yarı Finalde çapraz eşleşme şeklinde karşılaşacak. 11 Ocak’ta oynanacak final maçıyla da şampiyon belli olacak. 


ELEME A GRUBU PUAN DURUMU
TAKIM                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1.Polatpaşa Lisesi        5    5    0    0    26    2    24    15  Çeyrek Final
2.19 Mayıs Türk Maarif Koleji    5    4    0    1    28    3    25    12  Çeyrek Final  
3.Girne Turizm Meslek Lisesi    5    3    0    2    7    12    -5    9
4.Necat British College Alsancak    5    1    1    3    6    12    -6    4
5.Doğa Koleji Girne        5    0    2    3    1    17    -16    2
6.Karpaz Meslek Lisesi        5    0    1    4    4    26    -22    1

ELEME B GRUBU PUAN DURUMU
TAKIM                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1.Lefkoşa Türk Lisesi        5    5    0    0    20    5    15    15  Çeyrek Final
2.Osman Örek Lisesi        5    3    1    1    15    6    9    10  Çeyrek Final
3.Güzelyurt Türk Maarif Koleji    5    2    1    2    21    11    10    7 
4.İskele Ticaret Lisesi        5    2    0    3    10    20    -10    6
5.Levent Kolej            5    2    0    3    10    13    -3    6
6.Yakın Doğu Koleji Yeniboğaziçi    5    0    0    5    5    26    -21    0

ELEME C GRUBU PUAN DURUMU
TAKIM                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1.Değirmenlik Lisesi        5    3    2    0    11    4    7    11  Çeyrek Final
2.GAÜ Amerikan Kolej        5    3    2    0    17    6    11    11  Çeyrek Final
3.Yakın Doğu Koleji Lefkoşa    5    3    1    1    14    4    10    10  
4.Güzelyurt Meslek Lisesi        5    2    1    2    3    10    -7    7
5.Namık Kemal Lisesi        5    1    0    4    8    15    -7    3
6.TED Kolej            5    0    0    5    6    20    -14    0

ELEME D GRUBU PUAN DURUMU
TAKIM                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1.Hala Sultan İlahiyat Koleji    5    5    0    0    18    5    13    15  Çeyrek Final
2.Lefke Gazi Lisesi        5    3    1    1    13    9    4    10  Çeyrek Final
3.Lefkoşa Türk Maarif Koleji    5    2    1    2    12    9    3    7
4.Bülent Ecevit Anadolu Lisesi    5    1    1    3    7    10    -3    4
5.Cengiz Topel End. Meslek Lisesi    5    1    1    3    7    18    -11    4
6.Doğa Koleji Mağusa        5    1    0    4    9    16    -7    3

ÇEYREK FİNAL A GRUBU 
TAKIM                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1. 19 Mayıs Türk Maarif Koleji    0    0    0    0    0    0    0    0
2.Polatpaşa Lisesi            0    0    0    0    0    0    0    0
3.Değirmenlik Lisesi        0    0    0    0    0    0    0    0
4.GAÜ The American College    0    0    0    0    0    0    0    0

ÇEYREK FİNAL A GRUBU MAÇ PROGRAMI

1.Maçlar 
16 Aralık Cuma
10.30 – Ertuğrul Apakan SS    19 Mayıs Türk Maarif Koleji-GAÜ The American College
11.00 – Lala Mustafa Paşa SS    Polapaşa Lisesi-Değirmenlik Lisesi

2.Maçlar
21 Aralık Çarşamba
11.00 – Ertuğrul Apakan SS    GAÜ The American College-Polatpaşa Lisesi
11.00 – Atatürk SS        Değirmenlik Lisesi-19 Mayıs Türk Maarif Koleji        

3. Maçlar
23 Aralık Cuma
11.00 – Atatürk SS        Değirmenlik Lisesi-GAÜ The American College        
26 Aralık Pazartesi
10.30 – Ertuğrul Apakan SS    19 Mayıs Türk Maarif Koleji-Polapaşa Lisesi            


ÇEYREK FİNAL B GRUBU 
TAKIM                O    G    B    M    A    Y    AV    P
1.Lefkoşa Türk Lisesi        0    0    0    0    0    0    0    0
2.Hala Sultan İlahiyat Koleji    0    0    0    0    0    0    0    0 
3.Lefke Gazi Lisesi        0    0    0    0    0    0    0    0  
4.Osman Örek Lisesi        0    0    0    0    0    0    0    0  

ÇEYREK FİNAL B GRUBU MAÇ PROGRAMI

1.Maçlar 
16 Aralık Cuma
09.00 – Atatürk SS        Lefkoşa Türk Lisesi-Osman Örek Lisesi 
11.00 – Atatürk SS        Hala Sultan İlahiyat Koleji-Lefke Gazi Lisesi

2.Maçlar
21 Aralık Çarşamba
10.00 – Atatürk SS        Osman Örek Lisesi-Hala Sultan İlahiyat Koleji        
11.00 – LAÜ SS            Lefke Gazi Lisesi-Lefkoşa Türk Lisesi                

3. Maçlar
26 Aralık Pazartesi
10.00 – Atatürk SS        Lefkoşa Türk Lisesi-Hala Sultan İlahiyat Koleji    
11.00 – LAÜ SS            Lefke Gazi Lisesi-Osman Örek Lisesi            

 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75