Dörtyol - Pile BTM Kırmızı grup 13. Hafta maçında Dörtyol Stadı'nda maçtan sonra soyunma odaları önünde Dörtyol taraftarlarının saldırısına uğrayan ve yumruk yiyen karşılaşmanın hakemi Mehmet Volkan Çelik'in dişi kırıldı. Çelik'in hastahanede darp raporu aldığı ve kendisine saldıranlardan polis nezdinde şikayetçi olduğu öğrenildi.
Karşılaşmanın son dakikalarında Dörtyol'un attığı ve 3-3 olacak golü ofsayıt gerekçesi ile yan hakem İrfan Alıcı tarafından iptal edildi. Bu karar sonrası ve maç sonunda da yan hakem İrfan Alıcı'da saldırıya maruz kaldı.