BTM 2. LİGİ 1.GRUP
11.05.2019 10:30 |
GAZİMAĞUSA MARAŞ STADI (SENTETİK) |
GÜVERCİNLİK |
- |
PİLE |
(H) İSMAİL EGELİ (Y) FERHAT TUNA (Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN |
12.05.2019 10:30 |
TÜRKMENKÖY MEHMET ALİ TOKER STADI |
İNCİRLİ |
- |
ÇAYÖNÜ |
(H) MERT ERCAN BULUT (Y) İSMAİL EGELİ (Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK |
12.05.2019 10:30 |
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI |
YENİŞEHİR |
- |
TUZLA |
(H) MESUT BOZLAR (Y) AHMET GENÇ (Y) MERDİ BERKE SARIGÜL |
BTM 2. LİGİ 2.GRUP
11.05.2019 10:30 |
YILMAZKÖY MUSTAFA ÜÇÖZ STADI |
DAĞYOLU |
- |
ALAYKÖY |
(H) İSMAİL ERCAN (Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU (Y) ENGİN AKKAGÜN |
11.05.2019 10:30 |
LEFKOŞA ORTAKÖY STADI |
PINARBAŞI |
- |
SERHATKÖY |
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ (Y) MUSTAFA TORUN (Y) SABRİYE ATİKOĞLU |
12.05.2019 10:30 |
DOĞANCI EMEK STADI |
GAYRETKÖY |
- |
DİKMEN GÜCÜ |
(H) FATİH BARDAKÇIOĞLU (Y) MEHMET EKŞİCİ (Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU |
BTM 2. LİGİ 3.GRUP
11.05.2019 10:30 |
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR STADI |
ÇAMLIBEL |
- |
AKDENİZ |
(H) OLGUN CANİK (Y) ÖMER DOĞRU (Y) SERTAN ALKIN |
11.05.2019 10:30 |
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI |
SADRAZAM KAYALAR |
- |
TEPEBAŞI |
(H) HÜSEYİN ÖZAŞIK (Y) CEMAL SARI (Y) MEHMET EKŞİCİ |
11.05.2019 10:30 |
AYDINKÖY SAHASI | MEVLEVİ |
- |
KALKANLI |
(H) BURAK GÖNÜLALAN (Y) SAMİ ÖZENTÜRK (Y) NURHAN KUTLUGÜN |
BTM 2. LİGİ 4.GRUP
12.05.2019 10:30 |
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI |
DEMİRHAN |
- |
GÜLGÜN SÜT DÜZOVA |
(H) CEMAL SARI (Y) EMRE ÇEVİKDAL (Y) SABRİYE ATİKOĞLU |
12.05.2019 10:30 |
YENİCEKÖY SAHASI | YENİCEKÖY |
- |
DİLEKKAYA |
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU (Y) MUSTAFA TORUN (Y) YUSUF BAKAR |
12.05.2019 10:30 |
BALIKESİR STADI | KIRIKKALE |
- |
MUTLUYAKA |
(H) MURAT İZCİ (Y) BURAK GÖNÜLALAN (Y) HAKAN YÜNCÜ |
BTM 2. LİGİ 5.GRUP
12.05.2019 10:30 |
İSKELE CUMHURİYET STADI |
1461 İSKELE TRABZONSPOR |
- |
CİVİSİL |
(H) FERHAT TUNA (Y) OLGUN CANİK (Y) ENGİN AKKAGÜN |
12.05.2019 10:30 |
TATLISU RAUF RAİF DENKTAŞ STADI |
KARADENİZ 61 |
- |
BOĞAZİÇİ |
(H) NECMİ BULUT (Y) İSMAİL ERCAN (Y) HAKAN H. GÖK |
12.05.2019 10:30 |
ÖTÜKEN SAHASI | ÖTÜKEN |
- |
TATLISU SERACILAR |
(H) ALİ KARAHASAN (Y) ARİF MALEK (Y) HALİL ATLAR |
BTM 2. LİGİ 6.GRUP
11.05.2019 10:30 |
YENİ ERENKÖY SAHASI |
YENİ ERENKÖY |
- |
KUMYALI |
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK (Y) MERT ERCAN BULUT (Y) MEHMET KAZIM ÜNAL |
11.05.2019 10:30 |
YARKÖY SAHASI | YARKÖY |
- |
BAFRA |
(H) EREN ERDOĞAN (Y) MEHMET ÖZKAN (Y) TAYYAR ALPDAĞ |
11.05.2019 10:30 |
CİVİSİL ZEHRA ÇIRAKOĞLU STADI |
ARDAHAN |
- |
ERGAZİ |
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU (Y) SERKAN BAŞKAYA (Y) CENK ARAS ÖZFUTTU |