banner108
Öne Çıkanlar Basketbolda U13 İçin EASY GAME Zamanı.. Yorgancı Örek anısına oynadı Bulgaristandan Şampiyonluk çıkardık..! Suma Zafer; Takım mücadelemiz mutlu etti..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

BTM 2'de 4.Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

BTM 2. LİGİ 1.GRUP

 

11.05.2019

10:30

GAZİMAĞUSA MARAŞ

STADI (SENTETİK)



GÜVERCİNLİK 
-
 


PİLE 
(H) İSMAİL EGELİ

(Y) FERHAT TUNA

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
12.05.2019

10:30

TÜRKMENKÖY MEHMET

ALİ TOKER STADI



İNCİRLİ 
-
 


ÇAYÖNÜ 
(H) MERT ERCAN BULUT

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
12.05.2019

10:30

GAZİMAĞUSA

CANBULAT STADI



YENİŞEHİR 
-
 


TUZLA 
(H) MESUT BOZLAR

(Y) AHMET GENÇ

(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL





BTM 2. LİGİ 2.GRUP

 

11.05.2019

10:30

YILMAZKÖY MUSTAFA

ÜÇÖZ STADI



DAĞYOLU 
-
 


ALAYKÖY 
(H) İSMAİL ERCAN

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) ENGİN AKKAGÜN
11.05.2019

10:30

LEFKOŞA ORTAKÖY

STADI



PINARBAŞI 
-
 


SERHATKÖY 
(H) AHMET ÖZKURTULUŞ

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
12.05.2019

10:30

DOĞANCI EMEK

STADI



GAYRETKÖY 
-
 


DİKMEN GÜCÜ 
(H) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU





BTM 2. LİGİ 3.GRUP

 

11.05.2019

10:30

KARŞIYAKA ERGİN CEMAL

ŞAHDUR STADI



ÇAMLIBEL 
-
 


AKDENİZ 
(H) OLGUN CANİK

(Y) ÖMER DOĞRU

(Y) SERTAN ALKIN
11.05.2019

10:30

LAPTA ŞHT. ŞEVKET

KADİR STADI



SADRAZAM KAYALAR 
-
 


TEPEBAŞI 
(H) HÜSEYİN ÖZAŞIK

(Y) CEMAL SARI

(Y) MEHMET EKŞİCİ
11.05.2019

10:30
AYDINKÖY SAHASI

MEVLEVİ 
-
 


KALKANLI
(H) BURAK GÖNÜLALAN

(Y) SAMİ ÖZENTÜRK

(Y) NURHAN KUTLUGÜN





BTM 2. LİGİ 4.GRUP

 

12.05.2019

10:30

DEĞİRMENLİK SADIK

CEMİL STADI 



DEMİRHAN 
-
 


GÜLGÜN SÜT DÜZOVA 
(H) CEMAL SARI

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
12.05.2019

10:30
YENİCEKÖY SAHASI

YENİCEKÖY 
-
 


DİLEKKAYA 
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) YUSUF BAKAR
12.05.2019

10:30
BALIKESİR STADI 

KIRIKKALE 
-
 


MUTLUYAKA 
(H) MURAT İZCİ

(Y) BURAK GÖNÜLALAN

(Y) HAKAN YÜNCÜ





BTM 2. LİGİ 5.GRUP

 

12.05.2019

10:30

İSKELE CUMHURİYET

STADI



1461 İSKELE TRABZONSPOR
-
 


CİVİSİL 
(H) FERHAT TUNA

(Y) OLGUN CANİK

(Y) ENGİN AKKAGÜN
12.05.2019

10:30

TATLISU RAUF RAİF

DENKTAŞ STADI 



KARADENİZ 61 
-
 


BOĞAZİÇİ 
(H) NECMİ BULUT

(Y) İSMAİL ERCAN

(Y) HAKAN H. GÖK
12.05.2019

10:30
ÖTÜKEN SAHASI

ÖTÜKEN 
-
 


TATLISU SERACILAR 
(H) ALİ KARAHASAN

(Y) ARİF MALEK

(Y) HALİL ATLAR





BTM 2. LİGİ 6.GRUP

 

11.05.2019

10:30

YENİ ERENKÖY

SAHASI



YENİ ERENKÖY 
-
 


KUMYALI 
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) MERT ERCAN BULUT

(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
11.05.2019

10:30
YARKÖY SAHASI

YARKÖY 
-
 


BAFRA 
(H) EREN ERDOĞAN

(Y) MEHMET ÖZKAN

(Y) TAYYAR ALPDAĞ
11.05.2019

10:30

CİVİSİL ZEHRA

ÇIRAKOĞLU STADI



ARDAHAN 
-
 


ERGAZİ 
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU

(Y) SERKAN BAŞKAYA

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75