banner108
Öne Çıkanlar Yetkilileri Göreve Davet Ediyoruz Gönüllerin Şampiyonu arenasporkolik Tipe Çetinkaya Kancası...! dinlendi ve start verdi..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

AKSA A2 Liglerinde Haftanın Hakemleri..!
banner98
AKSA A2 Süper Lig
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
25.09.2021

 14:00
Cihangir Antrenman Sahası

Cihangir GSK
-
Detaylar


Gönyeli SK
(H) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) YUSUFCAN DÖNDER
25.09.2021

 14:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)

Göçmenköy İYSK
-
Detaylar


Binatlı YSK
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU

(Y) ALİ EREN ORÇAN

(Y) OGÜN ULAŞ
25.09.2021

 14:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)

Yonpaş Dumlupınar TSK
-
Detaylar


Girne Halk Evi
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL

(Y) ALİ İŞLEK

(Y) YUNUS ÇEBİ
25.09.2021

 14:00
Girne Pia Bella Sahası

Türk Ocağı Limasol
-
Detaylar


Mesarya SK
(H) YUSUF ATLAR

(Y) HASAN BALDAN

(Y) İRFAN ALICI
26.09.2021

 14:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK
-
Detaylar


Doğan Türk Birliği
(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) MERT AKSU

(Y) YALÇIN KABACIKLI
26.09.2021

 14:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)

Merit Alsancak Yeşilova SK
-
Detaylar


Mağusa Türk Gücü
(H) AHMET GENÇ

(Y) MURAT İZCİ

(Y) ARİF MALEK
26.09.2021

 14:00
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası

Baf Ülkü Yurdu
-
Detaylar


Yenicami AK
(H) HALİL ATLAR

(Y) EMİR TURALI

(Y) NURHAN KUTLUGÜN
26.09.2021

 14:00
Lefke 16 Ağustos Stadı

Lefke TSK
-
Detaylar


Küçük Kaymaklı TSK
(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) FERDİ GÜZEL

(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU


AKSA A2 1.Lig
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
25.09.2021

 14:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka ASK
-
Detaylar


Yeniboğaziçi DSK
(H) ARİF MALEK

(Y) MURAT İZCİ

(Y) FERDİ GÜZEL
25.09.2021

 14:00
Dörtyol Adem Nural Stadı (Sentetik)

Dörtyol SK
-
Detaylar


Miracle Değirmenlik SK
(H) MERT AKSU

(Y) AHMET ATLAR

(Y) NURHAN KUTLUGÜN
25.09.2021

 14:00
Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)

Görneç KSK
-
Detaylar


İncirli SK
(H) YALÇIN KABACIKLI

(Y) SERDAR GÜRPINAR

(Y) RÜYA SAKALLI
25.09.2021

 14:00
Doğancı Emek Stadı

Bostancı Bağcıl SK
-
Detaylar


Esentepe KKSK
(H) EMİR TURALI

(Y) BERK BAĞRIKARA

(Y) SELİM KAYNARCA
26.09.2021

 14:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale TSK
-
Detaylar


Çetinkaya TSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER

(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL

(Y) ALİ İŞLEK
26.09.2021

 14:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
-
Detaylar


Maraş GSK
(H) ALİ EREN ORÇAN

(Y) OGÜN ULAŞ

(Y) RÜYA SAKALLI
26.09.2021

 14:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı

Düzkaya KOSK
-
Detaylar


L. Gençler Birliği SK
(H) İBRAHİM KATMER

(Y) AHMET ATLAR

(Y) HASAN BALDAN
26.09.2021

 14:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı

Mormenekşe GBSK
-
Detaylar


Yalova SK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) YUNUS ÇEBİ
banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75