banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Hedefleri 3 puan..! Minareliköy Emin Adımlarla..! Nevşehir kampını tamamladı..! DTB 3.yabancıyı getirdi..!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

9.Haftanın Hakemleri Açıklandı..!
banner98

AKSA Süper Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.11.2021

 14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Doğan Türk Birliği
-
Detaylar


Küçük Kaymaklı TSK
(H) MEHMET SEZENER

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) BURAK MANDIRALI

(D) EMRE ÖZTAŞLI
13.11.2021

 14:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı

Binatlı YSK
-
Detaylar


Yenicami AK
(H) SERHAN ŞİMŞEK

(Y) YUSUF BAKAR

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(D) İSMAİL ERCAN
13.11.2021

 14:30
Cihangir Stadı

Cihangir GSK
-
Detaylar


Lefke TSK
(H) ALİ ÖZER

(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU

(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI

(D) HAKAN MUHTAROĞLU
13.11.2021

 14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı

Göçmenköy İYSK
-
Detaylar


Merit Alsancak Yeşilova SK
(H) TURGAY MİSK

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) NECMİ BULUT

(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
14.11.2021

 14:30
Gönyeli Stadı

Gönyeli SK
-
Detaylar


Mesarya SK
(H) KEREM ERAN

(Y) ALİ AKÇINAR

(Y) OLGUN CANİK

(D) HÜSEYİN ÖZKAN
14.11.2021

 14:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı

Girne Halk Evi
-
Detaylar


Mağusa Türk Gücü
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY

(Y) MUSTAFA TORUN

(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK

(D) ZEKAİ TÖRE
14.11.2021

 14:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK
-
Detaylar


Baf Ülkü Yurdu
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU

(Y) HAKAN GÖK

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(D) SERKAN DURMAZ
14.11.2021

 14:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı

Yonpaş Dumlupınar TSK
-
Detaylar


Türk Ocağı Limasol
(H) FEHİM DAYI

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(Y) SABRİYE ATİKOĞLU

(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU





AKSA 1.Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.11.2021

 14:30
Esentepe Erdal Barut Stadı

Esentepe KKSK
-
Detaylar


Yalova SK
(H) SERKAN DURMAZ

(Y) ARİF MALEK

(Y) ABDULLAH GENÇ

(D) HÜSEYİN ÖZKAN
13.11.2021

 14:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı

Miracle Değirmenlik SK
-
Detaylar


İncirli SK
(H) HAKAN ÜNAL

(Y) ENGİN AKKAGÜN

(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK

(D) ZEKAİ TÖRE
13.11.2021

 14:30
Dörtyol Adem Nural Stadı

Dörtyol SK
-
Detaylar


China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA

(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU

(Y) HAKAN GÖK

(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
13.11.2021

 14:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale TSK
-
Detaylar


Mormenekşe GBSK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU

(Y) SERTAN ALKIN

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(D) KEREM ERAN
14.11.2021

 14:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi DSK
-
Detaylar


L. Gençler Birliği SK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU

(Y) MEHMET EKŞİCİ

(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU

(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
14.11.2021

 14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı

Çetinkaya TSK
-
Detaylar


Maraş GSK
(H) EMRE ÖZTAŞLI

(Y) HALİL ATLAR

(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN

(D) MEHMET SEZENER
14.11.2021

 14:30
Doğancı Emek Stadı

Bostancı Bağcıl SK
-
Detaylar


Düzkaya KOSK
(H) EVREN KARADEMİR

(Y) MURAT İZCİ

(Y) EMRE ÇEVİKDAL

(D) İSMAİL ERCAN
14.11.2021

 14:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka ASK
-
Detaylar


Görneç KSK
(H) ÖMER DOĞRU

(Y) İSMAİL EGELİ

(Y) NECMİ BULUT

(D) BURAK MANDIRALI





AKSA A2 Süper Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.11.2021

 12:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı

Doğan Türk Birliği
-
Detaylar


Küçük Kaymaklı TSK
(H) İBRAHİM KATMER

(Y) AHMET ATLAR

(Y) İRFAN ALICI
13.11.2021

 12:00
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası

Binatlı YSK
-
Detaylar


Yenicami AK
(H) BURAK GÖNÜLALAN

(Y) FURKAN YILMAZ

(Y) EMİR TURALI
13.11.2021

 12:00
Cihangir Antrenman Sahası

Cihangir GSK
-
Detaylar


Lefke TSK
(H) ALİ EREN ORÇAN

(Y) HALİL ATLAR

(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
13.11.2021

 12:00
Göçmenköy Stadı

Göçmenköy İYSK
-
Detaylar


Merit Alsancak Yeşilova SK
(H) SERDAR GÜRPINAR

(Y) YALÇIN KABACIKLI

(Y) RÜYA SAKALLI
14.11.2021

 12:00
Gönyeli Stadı

Gönyeli SK
-
Detaylar


Mesarya SK
(H) HÜSEYİN SAÇAR

(Y) ARİF MALEK

(Y) MEHMETCAN ERLİ
14.11.2021

 12:00
Girne Pia Bella Sahası

Girne Halk Evi
-
Detaylar


Mağusa Türk Gücü
(H) BERK BAĞRIKARA

(Y) MÜFTAH BAYRAKTAR

(Y) NURHAN KUTLUGÜN
14.11.2021

 12:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı

Hamitköy ŞHSK
-
Detaylar


Baf Ülkü Yurdu
(H) CEMRE MALEK

(Y) OGÜN ULAŞ

(Y) MERT AKSU
14.11.2021

 12:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı

Yonpaş Dumlupınar TSK
-
Detaylar


Türk Ocağı Limasol
(H) YUSUFCAN DÖNDER

(Y) SERKAN ÖZDENKCİ

(Y) MERT İŞLEK





AKSA A2 1.Lig

 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.11.2021

 12:00
Esentepe Erdal Barut Stadı

Esentepe KKSK
-
Detaylar


Yalova SK
(H) OGÜN ULAŞ

(Y) UTKUCAN ÖZ

(Y) ARDA ŞENGÜL
13.11.2021

 12:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı

Miracle Değirmenlik SK
-
Detaylar


İncirli SK
(H) ŞAHİN COŞKUN

(Y) MEHMETCAN ERLİ

(Y) BURAK KURUOĞLU
13.11.2021

 12:00
Dörtyol Adem Nural Stadı

Dörtyol SK
-
Detaylar


China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) YUSUF ATLAR

(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU

(Y) NURHAN KUTLUGÜN
13.11.2021

 12:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı

Çanakkale TSK
-
Detaylar


Mormenekşe GBSK
(H) MERT İŞLEK

(Y) YUSUFCAN DÖNDER

(Y) YUNUS ÇEBİ
14.11.2021

 12:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı

Yeniboğaziçi DSK
-
Detaylar


L. Gençler Birliği SK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL

(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

(Y) YUNUS ÇEBİ
14.11.2021

 12:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası

Çetinkaya TSK
-
Detaylar


Maraş GSK
(H) HASAN BALDAN

(Y) ABDULKADİR KARADAĞ

(Y) BUSE BAĞRIKARA
14.11.2021

 12:00
Güzelyurt Sentetik Sahası

Bostancı Bağcıl SK
-
Detaylar


Düzkaya KOSK
(H) EMİR TURALI

(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU

(Y) HÜLYA GÜNEY
14.11.2021

 12:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı

Karşıyaka ASK
-
Detaylar


Görneç KSK
(H) FERDİ GÜZEL

(Y) SELİM KAYNARCA

(Y) NEHİR ATAKAN
banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75