banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik kktc spor Bostan Pes Etmiyor.. MSA
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

31 Teknik Adam ve Antrenör Ödüllendiriliyor..!
banner98

Aksa liglerinde geride kalan dördüncü 4 haftalık (Ocak) periyotta takımlarında başarılı olan antrenörleri belirleyerek ödüllendiriyor. Aksa süper lig, 1.lig A2 süper lig, a2 1.ligden sonra Futbol Federasyonu tarafından ilk kez oynatılan Asbuzu U16 liginde 6 grupta ilk devrede başarılı olan teknik direktör ve antrenörlerde ilk kez ödüllendiriliyor. 

31 Teknik Adam ve Antrenörler Ödül Alıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği yönetimi tarafından ayın başarılı antrenörlerin belirlendiği 10 ligde 31 teknik adam ve antrenörler ödül alacak. Dernek yönetimi tarafından belirlenen Aksa süper ligde Aksa süper ligde Mağusa Türk Gücü, Cihangir, 1.ligde Miracle Karşıyaka, Baf Ülkü Yurdu, Lapta, Aksa A2 süper ligde Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Aksa A2 1.ligde Pera Larnaka Gençler Birliği, Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 

Baf Ülkü Yurdu, 2.Grup, Yenicami, Küçük Kaymaklı, 3.Grup Doğan Türk Birliği, 4.Grup

Cihangir, 5.Grup Yeniboğaziçi, 6.Grup SFC Boğaziçi takımlarında görev yapan toplam 31 antrenör ayın başarılı antrenörleri olarak ödül alacak.    

Antrenörler Derneği tarafından belirlenen ayın başarılı antrenörler, ödüllerini gelecek hafta içerisinde Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği lokalinde (Lefkoşa Merkez) gerçekleştirilecek olan ödül töreninde alacak. 

Aksa Liglerinde, Asbuzu U16 liginde ayın başarılı antrenörleri olarak belirlenen ve ödül alacak olan teknik adamlar şöyle.

Aksa Süper Lig

Mağusa Türk Gücü 

Teknik direktör Ali Oraoğlu, yardımcı antrenör Serkan Ekşici, kaleci antrenörü Memiş Nay.

Cihangir 

Teknik direktör Toygar Davulcu, yardımcı antrenörler Hüseyin Kızmazoğlu, Oğuz Karayel, kaleci antrenörü Özalp Sarıcaoğlu.

Aksa 1.Lig

Miracle Karşıyaka

Teknik Direktör Hüseyin Hacıömer, yardımcı antrenör Necat Kurtarıcıoğluları, kaleci antrenörü Hüseyin Şerifali.

Baf Ülkü Yurdu

Antrenör Orçun Volkan, yar.antrenör Sedra Özsönmezer, kaleci antrenörü Mahmut Dinçli.

Lapta

Antrenör Devrim İzge.

Aksa A2 Süper Lig

Mağusa Türk Gücü

Teknik direktör Kamil Arifoğlu, antrenör Kemal Okta. 

Yonpaş Dumlupınar

Antrenör Murat Çoban, antrenör Hüseyin Kayalılar

Aksa A2 1.Lig

Pera Larnaka Gençler Birliği

Antrenör Doğuş Civisilli.

Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 

Baf Ülkü Yurdu 

Teknik Direktör Güney Düzgün, antrenör Kamil Yayıcı.

Asbuzu U16 Ligi 2.Grup

Yenicami

Antrenör Sezer Yücel, Ümit Bomboz.

Küçük Kaymaklı 

Antrenör Salim Tayançlı.

Asbuzu U16 Ligi 3.Grup

Doğan Türk Birliği 

Antrenör Ahmet Sakinoğlu, antrenör Murat Dağer.

Asbuzu U16 Ligi 4.Grup

Cihangir

Antrenör Ahmet Topuz, antrenör Nayım Öznaim. 

Asbuzu U16 Ligi 5.Grup

Yeniboğaziçi

Antrenör İshak Ertem, antrenör Kemal Mustafa Bayıkoğlu.

Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 

SFC Boğaziçi

Antrenör Kaya Bey Kaya.

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75