banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Yetkilileri Göreve Davet Ediyoruz Gönüllerin Şampiyonu dinlendi ve start verdi..! Tipe Çetinkaya Kancası...!
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

10.Haftanın Hakemleri Belli Oldu..!
banner98

Süper Lig’de 10.Haftanın Hakemleri

Türk Ocağı Limasol-Girne Halk Evi: Ali Özer, Mehmet Volkan Çelik, Ali Akçınar, Turgay Misk

Yenicami-Doğan Türk Birliği: Emre Öztaşlı, Halil Erdem Canlaoğlu, Hakan Gök, Hüseyin Özkan

Mesarya-Cihangir: Utku Hamamcıoğlu, Mehmet Ekşici, Burak Mandıralı, Şakir Azizoğlu

Baf Ülkü Yurdu-Göçmenköy: Osman Özpaşa, Özal Çağlayan, Olgun Canik, Evren Karademir

Küçük Kaymaklı-Gönyeli: Fehim Dayı, Engin Akkagün, Fatih Bardakçıoğlu, Hakan Muhtaroğlu

Mağusa Türk Gücü-Binatlı: Mehmet Sezener, Sabriye Atikoğlu, İsmail Egeli, Ömer Doğru

Lefke-Hamitköy: Kerem Eran, Emre Çevikdal, Sertan Alkın, İsmail Ercan

Merit Alsancak Yeşilova-Yonpaş Dumlupınar: Evren Karademir, Mustafa Torun, Abdullah Genç, Serkan Durmaz

1.Lig’de 10.Haftanın Hakemleri

Larnaka Gençlerbirliği-Esentepe: Hüseyin Eyyüpler, Serkan Özdenkci, Burak Mandıralı, Hakan Ünal

Maraş Gençlik-Miracle Değirmenlik: İsfendiyar Açıksöz, Yusufcan Dönder, İsmail Egeli, Fehim Dayı

Mormenekşe-Çetinkaya: Zekai Töre, Fatih Bardakçıoğlu, Ali Eren Orçan, Serkan Durmaz

Görneç-Dörtyol: Hakan Muhtaroğlu, Sertan Alkın, Ali Akçınar, Ömer Doğru

İncirli-Yeniboğaziçi: Tufan Çerçioğlu, Cenk Aras Özfuttu, Halil Erdem Canaloğlu, Şakir Azizoğlu

Yalova-Bostancı Bağcıl: Mustafa Öztugay, Yusuf Atlar, Yusuf Bakar, Zekai Töre

Düzkaya-Karşıyaka: Turgay Misk, Mehmet Ekşici, Cem Öksüzoğulları, Hakan Ünal

China Bazaar Gençlik Gücü-Çanakkale: Hüseyin Özkan, Berk Bağrıkara, Olgun Canik, Emre Öztaşlı

A2 Ligleri’nde 10.Haftanın Hakemleri

A2 Süper Lig

Türk Ocağı Limasol-Girne Halk Evi: Murat İzci, İrfan Alıcı, Mert Aksu

Yenicami-Doğan Türk Birliği: Arif Malek, Şahin Coşkun, Yalçın Kabacıklı

Mesarya-Cihangir: Cenk Aras Özfuttu, Mert İşlek, Yunus Çebi

Baf Ülkü Yurdu-Göçmenköy: Berk Bağrıkara, Ferdi Güzel, Mustafa Atikoğlu

Küçük Kaymaklı-Gönyeli: Halil Atlar, Nurhan Kutlugün, Emir Turalı

Mağusa Türk Gücü-Binatlı: Mehmet Kazım Ünal, Serkan Özdenkci, Yunus Çebi

Lefke-Hamitköy: Müftah Bayraktar, Burak Gönülalan, Furkan Yılmaz

Merit Alsancak Yeşilova-Yonpaş Dumlupınar: Ahmet Genç, Mehmetcan Erli, Özkan Tolga Güzeler

A2 1.Lig

Larnaka Gençlerbirliği-Esentepe: Serdar Gürpınar, Hasan Baldan, Buse Bağrıkara

Maraş Gençlik-Miracle Değirmenlik: Yusuf Atlar, Ali Yörük, Arda Şengül

Mormenekşe-Çetinkaya: İbrahim Katmer, Ahmet Atlar, Utkucan Öz

Görneç-Dörtyol: Mehmetcan Erli, Ogün Ulaş, Özkan Tolga Güzeler

İncirli-Yeniboğaziçi: Hasan Baldan, Arif Malek, Buse Bağrıkara

Yalova-Bostancı Bağcıl: Cemre Malek, Ahmet Atlar, Nehir Atakan

Düzkaya-Karşıyaka: Yalçın Kabacıklı, Şahin Coşkun, Abdulkadir Karadağ

China Bazaar Gençlik Gücü-Çanakkale: Selim Kaynarca, Ogün Ulaş, Hülya Güney

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75