Bayanlarda GMBÇS rakibi KGM 3-1 mağlup etti ve seride durumu 2-0 yaptı. Gecenin diğer Bayan karşılaşmasında DAÜ zorlu bir mücadelenin ardından Esentepe'yi 3-2 mağlup etti ve seride 2-0’lık avantajı yakaladı.
Erkeklerde GMBÇS, güçlü rakibi Vakıfları 3-1 mağlup etti ve seride durumu 2-0 yaptı. DAÜ evinde konuk ettiği KGM 3-0 mağlup ederek seride 2-0 üstünlük yakaladı.
Büyükler Play Off Yarı Final 2. karşılaşmaları gelecek hafta oynanacak.
Gecenin toplu sonuçları
Büyük Bayanlar
GMBÇS 3 KGM 1
DAÜ 3 ESENTEPE 2
Büyük Erkekler
GMBÇS 3 VAKIFLARI 1
DAÜ 3 KGM 0