google.com, pub-7255616609697108, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Dizdarlı Felaket Tellalı Yada İkaz Borusu Kemancıoğlu: Kazanmak istiyoruz Musa ile morarttı..! (1-0) Kubilay İskele Trabzonsporda..
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Taekwondo’nun kurucusu anısına yarıştılar
banner98

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Dünya Taekwondo Kurucusu Choi Hnog Hi Taekwondo Karate Budo Sparig Serbest Müsabaka Şampiyonası dün Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı .

Müsabaalarda derecveye girenlerin ödülleri düzenlenen törende Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ile federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken, Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin, başkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

BAYANLAR MÜSABAKA

1.Kategeri: 1.Pınar Akarpınar 2.Naz Ağan 3.Didem Yener

2.Kategeri: 1.Daria Shymusevska 2.Daniel Demirtaş 3.Gülcan Abdullah 

3.Kategeri: 1.Zeynep Keskin 2.Esila Gökkaya 3.Esma Özbiçen 

4.Kategeri: 1.Spellane Gankama 2.Aslı İpek 3.Tuba Şenel 

5.Kategeri: 1.Enise Püsküllü 2.Sera Acar 3.Simge Tutar

6.Kategeri: 1.Karmen Küçük 2.Nedime Su Darendeli 3.Arzu Naz Şimşir

7.Kategeri: 1.Berinay Babacan 2.Cemaliye Yamak 3.Rich Travestie

8.Kategeri: 1.Defne Okçu 2.Sahra İnci 3.Sinem Yılmaz

9.Kategeri: 1.Şebnem Eryiğit 2.Rojbin Özer  

10.Kategeri: 1.Nisa Gukaeva 2.Elif Baştaş  

11.Kategeri: 1.Nur Deniz Duran 2.Ayça Aygün  

ERKEKLER MÜSABAKA

1.Kategeri: 1.Reza Pormohammedi 2.Abdullah Baştaş 3.Timur Başlı

2.Kategeri: 1.Çetin Çiftsüren 2.Ege Salih Babacan 3.Bahadır Boz

3.Kategeri: 1.Yusuf Seyhan Şen 2.Ata Mehmet Aslan 3.Mithat Yıldırım

4.Kategeri: 1.Mustafa Yalçın 2.Muhammed Sefa Kılıç 3.Zeynel Yıldırım

5.Kategeri: 1.Bora Kürşat 2.Emre Acar 3.Taner Kara

6.Kategeri: 1.İzzet Özaslan 2.Demir Çelik 3.Mahmut Colayır

7.Kategeri: 1.Münür Püsküllü 2.Hazar Yeltekin 3.Ahmet Sadrazam

8.Kategeri: 1.Alex Tüysüz 2.İzzet Tok 3.Sinan Kaya

Lige devam edildi

Öte yandan 10 Takımlı Taekwondo ligininikinci üçüncü hafta müsabakaları da yapıldı

Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılan müsabakalarda Girne Taekwondo İhtisas Kulübü Türk Ocağı’nı 3-1 yenerken Lefke Taekwondo İhtisas Kulübü Lefkoşa Bölgesini 2-1 mağlup etti. Doğan Türk Birlkiği ile Girne Halk Evi ise 1-1 berabere kaldı. 

Girne Bölgesi Gazimağusa Savunma Akademi Merkezi’ni 2-0 yenerken Güzelyurt Taekwondo İhtisas Kulübü ile Mağusa Bölge takımı 0-0 berabere kaldı. 

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz, ile Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler 

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75