banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik MTG kampa giriyor Protokol İmzalandı.. MTG YDÜ
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

SPRİNT DUATLONU NEFES KESTİ..!
banner98

Lefkoşa çevre yolunda yer alan yarışta toplam 33 bireysel, 7 takım şeklinde yarışan sporcular oldu. Güvenlik tedbirleri düşünülerek polis tarafından trafiğe kapatılan yolda sporcular ilk olarak 5 kilometre koştu, 20 kilometre bisiklet sürdü ve son olarak da 2 kilometre koşarak finişe ulaştı.


Yarışın sonunda en hızlısı Ares Spor Kulübünden Enis Alçıcı, ikinci yine Ares’ten Ayer Alçıcı ve üçüncü de Ares’ten Erim Debreli oldu.


Kadınlar kategorisinde birincilik ise Tüfekçi Spor Kulübünden Mine Devrim’in olurken, ikinci ferdi yarışan Alexandra Mehltretter ve üçüncülüğü de yine ferdi yarışan Mihaela Georgiana elde etti.


Takımların en hızlısı ise Rebels adı ile yarışan Yusuf-Şevket ikilisi oldu.
Sprint Duatlonu sonrasında düzenlenen törende dereceye girenlere ödülleri Triatlon Federasyonu Organizasyon Komitesi Başkanı Sertaç Bozatlı ve üyeler tarafından takdim edildi.

YARIŞMA SONUÇLARI ŞÖYLE:

ERKEKLER KATEGORİSİ
SIRA İSİM TAKIM KATEGORİ K/E ZAMAN
1 Enis Alcici Ares Spor Kulübü 20-29 Erkek 1:11:25.0
2 Ayer Alcıcı Ares Spor Kulübü 14-19 Erkek 1:12:12.6
3 Erim Debreli Ares Spor Kulübü 30-39 Erkek 1:12:25.8
4 Ahmet Erden Ares Spor Kulübü 14-19 Erkek 1:12:33.6
5 Aleksei Shchukin Ferdi 30-39 Erkek 1:12:52.7
6 Şevki Ahcıhoca Aspava Spor Kulübü 50-54 Erkek 1:13:58.7
7 Ahmet Arnavut Ares Spor Kulübü 30-39 Erkek 1:14:03.6
8 Tuğcan Özkızan Tüfekçi Spor Kulübü 20-29 Erkek 1:15:04.7
9 Kemal Artemel Ares Spor Kulübü 30-39 Erkek 1:15:08.3
10 Mehmet Korkut Aspava Spor Kulübü 20-29 Erkek 1:17:11.9
11 John Scott Ferdi 55+ Erkek 1:17:18.4
12 Mustafa Çağlar Ferdi 30-39 Erkek 1:18:35.8
13 Bora Ernaz Ferdi 40-49 Erkek 1:19:31.2
14 Teoman Ibili Ares Spor Kulübü 20-29 Erkek 1:19:31.6
15 Ali Dükyancı Tüfekçi Spor Kulübü 30-39 Erkek 1:20:47.3
16 Mehmet Beyaz Ferdi 50-54 Erkek 1:21:12.2
17 Kemal Ekdal Ferdi 40-49 Erkek 1:21:57.4
18 Kerem Güneşer Tüfekçi Spor Kulübü 30-39 Erkek 1:22:57.6
19 Tolga Aksu Ferdi 40-49 Erkek 1:23:02.8
20 Ali Şekerci Tüfekçi Spor Kulübü 50-54 Erkek 1:23:48.4
21 Serhan Ozyolac Ferdi 50-54 Erkek 1:24:14.2
22 Cemal Abohorlu Aspava Spor Kulübü 55+ Erkek 1:29:15.7
23 Emin Insel Zeytinoglu Ferdi 40-49 Erkek 1:29:36.6
24 Erda Şerebet Tüfekçi Spor Kulübü 40-49 Erkek 1:31:24.0
25 Tolgu Özyolaç Ares Spor Kulübü 14-19 Erkek 1:33:12.0
26 Murat Mehrubeoglu Aspava Spor Kulübü 50-54 Erkek 1:34:36.4
27 Hasan Karşılı Tüfekçi Spor Kulübü 30-39 Erkek 1:35:34.1
28 Demir Moda Tüfekçi Spor Kulübü 30-39 Erkek 1:35:34.6
29 Mustafa Korkut Aspava Spor Kulübü 55+ Erkek 1:45:24.6
KADINLAR KATEGORİSİ
SIRA İSİM TAKIM KATEGORİ K/E ZAMAN
1 Mine Devrim Tüfekçi Spor Kulübü 20-29 Kadın 1:24:20.3
2 Alexandra Mehltretter Ferdi 50-59 Kadın 1:28:29.7
3 Mihaela Georgiana Ferdi 40-49 Kadın 1:39:46.9
4 Kayla Tombul Velospeed Spor Kulübü 14-19 Kadın 1:46:02.2
TAKIM KATEGORİSİ
SIRA İSİM TAKIM KATEGORİ ZAMAN
1 Rebels Yusuf-Şevket Takım 1:02:51.2
2 Tüfekçi Sprint Ömer F. Kıcım ve Kemal Palaz Takım 1:03:10.1
3 Green Pedal Hüseyin Öngün - Salih Kopca Takım 1:04:20.9
4 Tüfekçi Relay Team Yaşar - Buğra Takım 1:07:26.0
5 Mehmet-Şafak Mehmet-Şafak Takım 1:09:36.9
6 Düatlet Nazan-Metin Takım 1:33:01.7
7 TEMI Talya ve Emine Midilli Takım 1:33:03.9

Genel klasman ilk 3

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75