banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Yeni lider BAF (04) Cihangir farklı kazandı 30 İncirlide Ali Kanlı dönemi 12 yaşında A2de oynadı
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Plaj Tenis Turnuvası Tamamlandı..!
banner98

22-23 Ağustos tarihleri arasında Gazimağusa Glapsides plajında gerçekleştirilen “Plaj Tenis Turnuvası” çift kadınlar 10, çift erkekler 19, karışık çiftler 20, küçükler 8-12 yaş 5 olmak üzere dört kategoride toplam 54 sporcu mücadele etti.

Sponsorlardan Katkı ve Destek

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü bu sezon ikinci kez düzenlediği turnuvaya Edip Elektronik ana sponsorluğu üstlenirken, Serena Group, Ersal Ltd, Özkaraman Real Estate, Meysu, Address Estate, Barış Bobinaj ve Dance Fm sponsor olarak organizasyona katkı koyarak destek oldu.

Şampiyonlar

Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü bir ilke imza atarak Glapsides Plajına 4 büyük ve 1 mini olmak üzere 5 kortta, Voleybolcuların yanı sıra Badminton sporcularında katılımı ile ilgini yüksek olduğu ve 2 gün boyunca devam eden Plaj Tenis turnuvasında oynanan final maçları sonunda çift kadınlarda Saadet Aktuğlu-Melin Önkay, çift erkeklerde Mehmet Sonat-Yarkın Kuloğlu, karışık çiflerde Saadet Aktuğlu-Mehmet Sonat, çift kadınlar alt grup Sevim Akbaş-Ekin Karasu, çift erkekler alt grup Remzi Hıdıroğlu-Kemal Açman, karışık çiftler alt grup Tuğçe Tuğcu-Celal Konuklu, küçükler 8-12 Yaş Özgül Şah-Enver Arda Gençel şampiyon oldu. Turnuvada Fair Play Ödülü ise Mustafa Zorba’ya verildi.

Ödüller

“Plaj Tenis Turnuvası” finallerin ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara, Sponsorlara kupa, madalya ve özel ödüller Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyon yönetim kurulu üyesi Çağakan Kansu, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü başkanı Cahit Kasapoğlu, Asbaşkan Selen Baybars, yönetim kurulu üyesi Fuat Toptemel, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (BRTK) Spor Servisinden Ahmet Ogan tarafından verildi.

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından organize edilen sezonun ikinci ayağı Plaj Tenis Turnuvası’nda dereceye girenler şöyle oluştu.

Çift Kadınlar

1.Saadet Aktuğlu-Melin Önkay

2.Nadir Çınarlılı-Melis Mevlit

Çift Kadınlar Alt Grup

1.Sevim Akbaş-Ekin Karasu

2.Sevilay Barutçu-Özay Barutçu

Çift Erkeler

1.Mehmet Sonat-Yarkın Kuloğlu

2.Tahir Eray-Salim Eray

Çift Erkekler Alt Grup

1.Remzi Hıdıroğlu-Kemal Açman

2.Sehan Şeyh-Hazan Ali Akhisar

Karışık Çiftler

1.Saadet Aktuğlu-Mehmet Sonat

2.Meril Sonakın-Mustafa Zorba

Karışık Çiftler Alt Grup

1.Tuğçe Tuğcu-Celal Konuklu

2.Melis Mevlit-Arca Özdınak

Küçükler 8-12 Yaş

1.Özgül Şah-Enver Arda Gençel

2.Çise Tuğcu-Yağmur Kurt

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75