banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik YDÜ Gönyelide yine Sanlı Çoban dönemi..! Dum-Dum Doğancı
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Okçulukta Açık Alan Ligi Sona Erdi..!
banner98

En fazla kürsüye çıkan ve dereceye giren kulüpler şöyle oldu;

1. Baf Ülkü Yurdu Okçuluk Takımı
2. Zeybekçi Okçuluk Takımı
3. Mağusa Gelişim Akademisi Okçuluk Kulübü

Dereceye giren sporcularımız;

Minik Olimpik A Kız:
1. Termis Güneyli
2. Melek Osum
3. Alisya Özgüler

Minik Olimpik A Erkek:
1. Mustafa Borucu
2. Ayhan Asşehitoğlu

Minik Olimpik B Kız:
1. Nuray Kargılı
2. Demet Kaya

Minik Olimpik B Erkek:
1. Uras Cıvgın
2. Artun Gümüşok
3. Arda Çevik

Minik Olimpik C Kız:
1. Sudem Mert
2. Eliz Hannas
3. Hayal Hüsam

Minik Olimpik C Erkek:
1. İsmet Cihat Aydoğdu
2. Eren Arslan
3. Asrın Harmancıklı

Minik Makaralı C Erkek:
1. Süleyman Oral

Yıldız Olimpik Kız:
1. Sahra Havutçu
2. Zeynur Düzenli
3. Naside Sultan Parlak

Yıldız Olimpik Erkek:
1. Mustafa Soygazi
2. Okay Maşera
3. Diren Kuş

Yıldız Makaralı Erkek:
1. Cemal Ege Lort

Genç Olimpik Kız:
1. Gülay Araz
2. Teslime Turna
3. Edanur Uzun

Genç Makaralı Erkek:
1. Burak Eren Yıldırım

Büyük Olimpik Kadın:
1. Zeynep Tonga
2. Berranur Yavuzeş
3. Pervin Çerkez

Büyük Olimpik Erkek:
1. Niyazi Aktansoy
2. Arif Kömürcüler
3. Veli Mutlu

Büyük Makaralı Kadın
1. Güzin Bakkal

Büyük Makaralı Erkek
1. Mete Özkoç

Onore ödülleri verilen süperminik sporcular:

Nehir Kani
Mira Yıldız
Sevi Tunaboylu
Mehmet Ali Bal
Sinan Halil Hocalı
Arda Borucu

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75