banner108
Öne Çıkanlar KKTC SPOR MANŞETLERİ Kaplan Çekyada 2.oldu.. Dartlar Kupa İçin Atıldı.. Başkentte Kaçamadı.. (11) Düşenlerin Kazananı Aysergi.. (14)
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Federasyonun Kuruluşunu Yarışarak Kutladılar..!
banner98

Şampiyonaya tüm bölge sporcuları katılırken, Müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ve Kulüp temsilcileri verdiler. Şampiyonayı, Senior Masterler Öykü Ergin, Ali Uslu Başkanlığında Ceyda Uçaner, Şakir Yağızsoy ve federasyon hakem heyeti yönetti.

BAYANLAR SONUÇLARI

1.Kategori: 1. Ela Yağızsoy 2. Sümeyye Doğru

2.Kategori: 1. Utku Kavin Yeleğen 2. Emine Şahin

3.Kategori: 1. Tuvana Yeleğen 2. Melis Mina Kızıltaş 3. Melisa Türkmen

4.Katagori: 1. Hatice Gelen 2. Azra Güler Karataş 3. Larin Zabitoğlu

5.Kategori: 1. Anna Moskovin 2. Hira Rahme Çetinkaya

6.Kategori: 1. Asel Demir 2. Riana Marçuk

7.Kategori: 1. Nihal Yeleğen 2. Elif Su Kartal

8.Kategori: 1. Daria Shymushevska 2. Hira Kürekçi

9.Kategori: 1. Melek Ünver 2. Zeliha Arpacıoğlu

10.Kategori: 1. Havin Yılmaz 2. Zeynep Kürekçi

ERKEKLER SONUÇLARI

1.Kategori: 1. Ali Arpacıoğlu 2. Yusuf Tuğra Mertgenç

2.Kategori: 1. Yağız Sarıkurt 2. Karan Arkın Akalın 3. Yağız Arkın Akalın

3.Kategori: 1. Baran Dinçkuyucu 2. Doğuhan Selmanoğulları 3. Muhammed M.Mertgenç

4.Kategori: 1. Ahmet Söker 2. Ali Kencebay 3. Mustafa Kemal Çağlar

5.Kategori: 1. Davut Demir 2. Arda Yavuzeş

6.Kategori: 1. Emir Talha Keklik 2. Ömer Demir

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75