google.com, pub-7255616609697108, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner108
Öne Çıkanlar arenasporkolik Dizdarlı Felaket Tellalı Yada İkaz Borusu Musa ile morarttı..! (1-0) Kubilay İskele Trabzonsporda.. Kemancıoğlu: Kazanmak istiyoruz
banner81
banner97

Bu haber kez okundu.

Atletizmde İlkokul ve Ortaokul Finalleri Başladı..!
banner98

İlk gün gerçekleşen yarışlar sonunda İlkokul kızlarda Necat British İlkokulu (Girne), İlkokul erkeklerde Levent Primary İlkokulu, Ortaokul kız ve erkeklerde ise Şehit Turgut Ortaokulu takım sıralamasının ilk basamağında yer aldı. Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan son gün yarışlarının ardından ilkokul ve ortaokullarda öğretim yılı şampiyonları belirlenecek. İlk gün oluşan takım sıralamaları şu şekilde:

İlkokul Kızlar İlk Gün Sıralama

1. Necat British İlkokulu (Girne)       188 Puan

2. Levent Primary İlkokulu                 173 Puan

4. Güzelyurt Özgürlük İlkokulu          173 Puan

3. Kurtuluş İlkokulu                            158 Puan

5. Yakın Doğu İlkokulu                       150 Puan

6. Lefke İstiklal İlkokulu                     145 Puan

7. Şht. İlker Karter İlkokulu                118 Puan

8. Ferdi                                               58 Puan

İlkokul Erkekler İlk Gün Sıralama

1. Levent Primary İlkokulu                 135 Puan

2. Güzelyurt Özgürlük İlkokulu          115 Puan

3. Mormenekşe İlkokulu                    94 Puan

4. Yakın Doğu İlkokulu                       94 Puan

5. Lapta İlkokulu                                88 Puan

6. Yeni Boğaziçi İlkokulu                    83 Puan

7. Lefke İstiklal İlkokulu                     82 Puan

Ortaokul Kızlar İlk Gün Sıralama

1. Şht. Turgut Ortaokulu                    302 Puan

2. Çanakkale Ortaokulu                     287 Puan

3. Yakın Doğu Koleji (Lefkoşa)           276 Puan

4. Oğuz Veli Ortaokulu                       273 Puan

5. Bekirpaşa Lisesi Orta Bölümü        266 Puan

6. Erenköy Lisesi Orta Bölümü           256 Puan

7. İskele Evkaf Türk Maarif Koleji       247 Puan

8. 19 Mayıs TMK Orta Bölümü          218 Puan

Ortaokul Erkek İlk Gün Sıralama

1. Şht. Turgut Ortaokulu                    310 Puan

2. Çanakkale Ortaokulu                     300 Puan

3. Türk Maarif Koleji                          286 Puan

4. Yakın Doğu Koleji (Lefkoşa)           283 Puan

5. 19 Mayıs TMK Orta Bölümü          273 Puan

6. Hala Sultan İlahiyat Koleji Orta Bl. 233 Puan

7. Ferdi                                               152 Puan

8. Atleks Sanverler Ortaokulu            71 Puan

banner116
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner117

banner68

banner110

banner91

banner92

banner109

banner118

banner70

banner48

banner47

banner111

banner74

banner75