K-PET FUTBOL LİGLERİNDE GÜNÜN SONUÇLARI VE PUAN DURUMLARI
SÜPER LİG
YENİCAMİ - MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 3-3
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ - BÜY 5-1
Pazar -15.30
Gönyeli - Türk Ocağı Serhan Şimşek
Gençlik Gücü – K. Kaymaklı Utku Hamamcıoğlu
Girne Halk Evi - Cihangir Mustafa Öztugay
Esentepe - Merit A. Yeşilova Evren Karademir
Pazartesi – 19.00
Binatlı - Lefke Fehim Dayı
K-Pet Süper Lig Puan Tablosu
O
G
B
M
A
Y
AV
P
1.
YENİCAMİ
25
19
4
2
77
30
47
61
2.
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
25
19
3
3
70
27
43
59
3.
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ
25
17
0
8
52
30
22
51
4.
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA
24
13
4
7
44
37
7
43
5.
ÇETİNKAYA
25
12
6
7
39
29
10
42
6.
LEFKE
24
11
4
9
40
34
6
37
7.
CİHANGİR
24
11
4
9
44
43
1
37
8.
TÜRK OCAĞI LİMASOL
24
10
4
10
40
34
6
34
9.
GÖNYELİ
24
10
3
11
37
37
0
33
10.
GENÇLİK GÜCÜ
24
9
4
11
51
56
-5
31
11.
BAF ÜLKÜ YURDU
25
8
6
11
45
48
-3
30
12.
KÜÇÜK KAYMAKLI
24
5
8
11
30
55
-25
23
13.
ESENTEPE
24
7
1
16
27
48
-21
22
14.
BİNATLI
24
6
3
15
31
57
-26
21
15.
L. GENÇLER BİRLİĞİ
25
3
8
14
25
58
-33
17
16.
GİRNE HALK EVİ
24
3
2
19
28
57
-29
11
BİRİNCİ LİG
DEĞİRMENLİK – DÜZKAYA 0-2
Y DUMLUPINAR - ÇANAKKALE 6-0
OZANKÖY – MESARYA 4-4
Pazar -15.30
Maraş - Yeni Boğaziçi Zekai Töre
Hamitköy - Bostancı Bağcıl Hakan Ünal
Yalova - Göçmenköy Ali Özer
Karşıyaka - Akova Vuda İsfendiyar Açiksöz
Mormenekşe – Doğancı Osman Küçük
K-Pet 1.Lig Puan Tablosu
O
G
B
M
A
Y
AV
P
1.
GÖÇMENKÖY
24
17
2
5
48
26
22
53
2.
DÜZKAYA
25
16
2
7
47
23
24
50
3.
OZANKÖY
25
13
8
4
48
35
13
47
4.
HAMİTKÖY
24
13
5
6
55
36
19
44
5.
AKOVA VUDA
24
11
9
4
56
27
29
42
6.
YALOVA
24
10
9
5
30
23
7
39
7.
MESARYA
25
10
7
8
52
47
5
37
8.
YONPAŞ DUMLUPINAR
25
8
9
8
49
36
13
33
9.
BOSTANCI BAĞCIL
24
10
3
11
40
37
3
33
10.
KARŞIYAKA
24
7
9
8
36
36
0
30
11.
DOĞANCI
24
7
5
12
32
46
-14
26
12.
MARAŞ
24
7
3
14
31
50
-19
24
13.
ÇANAKKALE
25
7
2
16
28
66
-38
23
14.
MORMENEKŞE
24
6
4
14
35
50
-15
22
15.
YENİBOĞAZİÇİ
24
6
4
14
25
42
-17
22
16.
DEĞİRMENLİK
25
5
3
17
29
61
-32
18
BTM 1 PLAY OFF FİNALİ
DÖRTYOL - KARAOĞLANOĞLU 2-1
U-21 LİGİ SONUÇLARI SÜPER LİG
GENÇLER BİRLİĞİ - ÇETİNKAYA: 3-1
YENİCAMİ - MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 1-4
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ - BÜY 2-2
BİRİNCİ LİG
DEĞİRMENLİK – DÜZKAYA 2-0
Y DUMLUPINAR - ÇANAKKALE 4-1
OZANKÖY – MESARYA 0-2